logo

Xerox 6622: velkoformátová černobílá tiskárna s přesným a rychlým tiskem

Nová velkoformátová tiskárna Xerox 6622 vytváří ostré a přesné detailní výstupy, díky nové technologii toneru a tiskového válce dosahuje unikátního rozlišení 1800 dpi a navíc je v současnosti nejrychlejším systémem na trhu.

Kromě plnění potřeb poskytovatelů grafických komunikací je velkoformátová černobílá tiskárna, kopírka a skener vhodná pro reprografická oddělení ve strojařských, stavebních a architektonických firmách, kde jsou na technické výkresy i projektovou dokumentaci kladeny nároky rychlé dostupnosti jak pro tisky, tak pro kopie. Také státní úřady mohou používat tiskárnu Xerox 6622 pro tisk geodetických dokumentů či katastrálních plánů a majitelům domů i dodavatelům rychle zpřístupnit důležité informace.

Integrovaný skener s technologií CIS

Velkoformátový systém Xerox 6622 FreeFlow Accxes tiskne rychlostí 22 stran formátu D/A1 (24" x 36") za minutu při rozlišení 600 x 1800 dpi a skenuje v rozlišení 600 x 600 dpi. Integrovaný skener pracující s technologií CIS dokáže vylepšit kopie opotřebovaných dokumentů - díky automatickému potlačení pozadí jsou šmouhy, záhyby a nežádoucí pozadí méně viditelné a potrhané dokumenty se snadněji čtou.

Naskenované dokumenty si lze prohlédnout v uživatelském rozhraní na barevném dotykovém displeji před samotným vytištěním, což omezuje chyby a eliminuje zbytečné tisky. Standardně umožňuje integrovaný skener barevné skenování a snímání pevných předloh až do tloušťky 13 mm.

Tiskárna 6622 obsahuje tiskový server FreeFlow Accxes společnosti Xerox a lze ji jednoduše začlenit do stávajících pracovních prostředí. FreeFlow Accxes nabízí barevné kalibrace s dalšími síťovými tiskárnami, pokročilou správu tiskových front pro jednoduchou replikaci předchozích úloh a jednoduché skenování do e-mailové schránky na tiskovém serveru, síťovém serveru FTP nebo vzdálené síťové tiskárně.

Unikátní funkce a vlastnosti Xerox 6622 FreeFlow Accxes

Tiskový server FreeFlow Accxes sjednocuje software tiskových serverů v celém portfoliu velkoformátových černobílých tiskáren Xerox a garantuje zákazníkům bezproblémové pracovní prostředí.

Velkoformátová tiskárna Xerox 6622 FreeFlow Accxes rozšiřuje řadu stávajících velkoformátových tiskáren určených pro technické tisky a doplňuje tak portfolio systémů Xerox 6604/6605 a Xerox 6279.

Navíc přináší mnoho unikátních funkcí a vlastností, které žádné jiné komerční produkty na trhu nenabízí :

Systém Xerox 6622 FreeFlow Accxes patří svým výkonem, parametry i možnostmi k nejvýkonnějším řešením pro oblast velkoformátových dokumentů na současném trhu.

Cena a dostupnost

Velkoformátová tiskárna Xerox 6622 je v prodeji v České a Slovenské republice od měsíce září. Dostupnost se může v jednotlivých regionech lišit, pro více informací kontaktujte obchodního zástupce nebo autorizovaného prodejce společnosti Xerox.

Další články k tématům - 6622 - A1 - A2 - Accxes - archivace - CIS - černobílá - FreeFlow - FTP - kopírování - Q-Control - Q-Copy - Q-Indexer - rozlišení - server - skener - tiskárna - toner

Článek ze dne 17. září 2010 - pátek

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.