logo

Phaser 6140 od Xerox, jasné barvy za nízkou cenu

Uvedením barevné laserové tiskárny Phaser 6140 společnosti Xerox, mohou mít barvu ve vysoké kvalitě na dosah i malé firmy a pracovní skupiny s omezeným rozpočtem.

Phaser 6140, dostupný za cenu 10399 Kč včetně DPH, tiskne dokumenty v jasných barvách díky rozlišení 600 x 600 x 4 dpi a speciálnímu toneru Emulsion Aggregate High Gloss (EA-HG) společnosti Xerox, který vytváří ostrý text a jednotné barvy.

Různé nástroje, jako jsou Adobe PostScript 3, simulace barev dle systému PANTONE a technologie opravy barev společnosti Xerox, pomáhá spravovat barvy a vytvářet barevné tisky profesionálního vzhledu.

"Malý rozpočet by neměl znamenat, že nemůžete udělat velký dojem," říká Šárka Sakařová, produktová manažerka společnosti Xerox. "Phaser 6140 nabízí kvalitní barevné výstupy a výkon za dostupnou cenu." S kapacitou 250 listů a rychlostí 19 stránek za minutu v barvě, resp. 21 stránek za minutu černobíle, pomáhá Phaser 6140 malým firmám vytvářet rychle a spolehlivě barevné dokumenty ve vysoké kvalitě. Kompaktní velikost tiskárny je ideální pro kanceláře s omezeným prostorem.

Produktivitu tiskárny Phaser 6140 dále podporují :

Tiskárna Phaser 6140 má certifikaci ENERGY STAR a je součástí Green World Alliance společnosti Xerox. Tato celosvětová iniciativa podporuje zákazníky společnosti, aby recyklovali nebo likvidovali spotřební materiál způsobem, jenž minimalizuje dopad na životní prostředí.

Phaser 6140 má dodatečné funkce včetně vestavěného systému náplní, který produkuje až o 80 procent méně odpadu než srovnatelné barevné laserové tiskárny a funkce tisku "N", s níž lze tisknout více stránek na jeden list. Phaser 6140 je v České republice v prodeji od listopadu 2009.

Další články k tématům - 6140 - barevné - laserové - Phaser - tiskárna - xerox - Šárka Sakařová

Článek ze dne 26. listopadu 2009 - čtvrtek

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.