logo

Xerox vede světový trh správy dokumentů

Podle studie Document Management Market Forecast: 2009-2013 od analytické společností NelsonHall, vede Xerox světový trh správy dokumentů.

Xerox navíc není jen celosvětový lídr ve službách správy dokumentů, ale je na prvním místě i ve všech významných regionech, včetně severní Ameriky, Evropy, Blízkého východu a Afriky, latinské Ameriky a asijskopacifické oblasti.

"Předpokládá se, že světový trh správy dokumentů vzroste do roku 2013 na více než 45 miliard USD," řekla Rachael Stormonth, senior viceprezidentka společnosti NelsonHall. "Silná pozice Xeroxu ve správě dokumentů je významnou hybnou silou tohoto rostoucího trhu a podle tržeb je Xerox jedničkou na trhu."

NelsonHall, analytická firma se specializací na outsourcing obchodních procesů (BPO), sleduje celosvětové i regionální aktivity v oblasti BPO. Studie o službách správy dokumentů pokrývá řízené tiskové služby (MPS), služby pro práci s dokumenty na vstupu a transakční služby a služby správy tisku na výstupu.

Jako přední světová společnost pro obchodní procesy a správu dokumentů pomáhá Xerox firmám optimalizovat jejich tiskovou infrastrukturu pomocí MPS a zjednodušuje komunikaci a obchodní procesy pro dosažení rychlejšího růstu, nižších nákladů a větší efektivity.

"Udržet si zákazníky pomocí snižování nákladů je osvědčená strategie správy dokumentů, která pomáhá společnostem zvládnout všechny obchodní priority," řekl Stephen Cronin, prezident divize Xerox Global Services. "Uznání od společnosti NelsonHall opět potvrzuje správnost přístupu Xeroxu k outsourcingu dokumentů, který mění technologie a pracovní procesy u zákazníků a umožňuje jim tak dosáhnout dlouhotrvajícího růstu."

Společnost Gartner umístila Xerox do kvadrantu lídrů ve zprávě "Magic Quadrant for Managed Print Services Worldwide" pro 2009 a společnost Quocirca ve své zprávě European MPS report jmenovala Xerox lídrem trhu MPS. Divize Xerox Global Services je podle Black Book of Sourcing rovněž celosvětovým lídrem v oblasti outsourcingu dokumentačních procesů.

Další články k tématům - BPO - dokumentů - MPS - NelsonHall - outsourcingu - studie - Xerox - Rachael Stormonth - Stephen Cronin

Článek ze dne 19. dubna 2010 - pondělí

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.