logo

Xerox WorkCentre 7120, barevný tisk a vysoká produktivita za dostupnou cenu

Nové barevné multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 7120 nabízí barevný tisk a kopírování dokumentů, pokročilé skenování, funkce pro workflow dokumentů a bezpečnostní vylepšení.

Xerox WorkCentre 7120 je elegantní multifunkce vhodná pro firmy, které si hlídají rozpočet, ale chtějí tisknout atraktivní barevné prezentace, grafy a jiné dokumenty. Zařízení tiskne barevně i černobíle rychlostí až 20 stránek za minutu a používá speciální toner Emulsion Aggregate High Gloss (EA-HG) společnosti Xerox, který obsahuje konzistentní sférické tonerové částečky a tím umožňuje vytvářet ostrý text a živé barvy.

"Dnešní multifunkční zařízení zvládají mnohem víc, než jen kopírování a tisk, umí již opravdu zefektivnit práci. Nová iniciativa Xeroxu s označením Earth Smart zdůrazňuje principy udržitelného rozvoje, snižuje spotřebu papíru, a tím mimo jiné omezuje ničení deštných pralesů," řekl Dušan Novotný, produktový manažer společnosti Xerox Czech Republic. "WorkCentre 7120 pomáhá malým a středním firmám maximalizovat kancelářskou produktivitu a vytvářet cenově příznivé a působivé barevné dokumenty."

Zařízení rovněž zjednodušuje práci s kancelářskými dokumenty. Tiskové ovladače Earth Smart jsou standardně nastaveny na oboustranný tisk bez návěstních listů. Ovladače nabízejí možnost uložení předvoleb tisku v závislosti na aplikaci, která tisk odesílá. Díky této funkci je možné například e-maily tisknout automaticky stylem čtyři strany na jeden oboustranný list papíru, zatímco korespondence z textového editoru je tištěna běžným způsobem. Standardně dodávaný systém pro řízení přístupu Xerox Standard Accounting sleduje náklady a využití jednotlivých funkcí uživateli.

Xerox WorkCentre 7120 umožňuje malým a středním firmám snížit dopad na životní prostředí :

Xerox WorkCentre 7120 zvyšuje pohodlí a zjednodušuje práci :

WorkCentre 7120 je postavené na platformě Extensible Interface Platform® (EIP) společnosti Xerox umožňující rychlou a jednoduchou integraci do podnikového workflow a dokonce i vytváření dodatkových uživatelských aplikací v HTML kódu pro plnění specifických požadavků na funkčnost.

Cena a dostupnost

Doporučená cena multifunkce WorkCentre 7120 se čtyřmi podavači papíru je 70070 Kč bez DPH.

Článek ze dne 7. května 2010 - pátek

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.