logo

Xerox vede žebříček outsourcingových společností

Xerox se umístil na prvním místě v ročence Black Book of Outsourcing (Černá kniha outsourcingu) pro oblast Document Process Outsourcingu (DPO) za rok 2009.

V této publikaci hodnotí agentura Brown-Wilson Group náklady a přínosy outsourcingu a sestavuje žebříček outsourcingových společností podle výsledků průzkumu realizovaného mezi více než 24 000 manažery po celém světě.

"Výsledky průzkumu ukazují, že Xerox dodává komplexní a integrovaná řešení pro správu dokumentů, která splňují nebo překračují očekávání zákazníků po celém světě," řekl Scott Wilson, partner Brown-Wilson Group a spoluautor Black Book of Outsourcing.

Digitální či papírové dokumenty zahlcují všechny firmy bez ohledu na jejich velikost, odvětví nebo umístění. Divize Xerox Global Services pomáhá firmám zpracovat velké objemy dokumentů a sledovat náklady spojené s tiskem, sdílením a aktualizováním dokumentů, což může rychle ovlivnit výsledky firmy.

"Zákazníci Xeroxu si uvědomují skutečnou hodnotu outsourcingu zpracování dokumentů, protože jim pomáháme zlepšovat obchodní procesy, řídit produktivitu a vytvářet nové zdroje příjmů, což jsou klíčová aktiva v současných ekonomických podmínkách," řekl Stephen Cronin, prezident Xerox Global Services. "Dosažení nejvyšší pozice v žebříčku DPO v Black Book of Outsourcing potvrzuje, že přístup Xeroxu orientovaný na výsledky je správnou cestou."

Společnost Brown-Wilson Group provádí nezávislý a nestranný průzkum, aby zhodnotila přední světové poskytovatele a poradce v oblasti outsourcingových služeb podle 31 kritérií a 18 klíčových výkonnostních ukazatelů založených na zkušenostech zákazníků.

Další články k tématům - Black - Book - Brown-Wilson - Group - Outsourcing - outsourcingu - Xerox - Scott Wilson - Stephen Cronin

Článek ze dne 9. července 2009 - čtvrtek

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.