logo

Prestižní ocenění pro Xerox XMPie na veletrhu Graph Expo 2010

Společnost Xerox a její softwarové řešení XMPie obdržely na veletrhu Graph Expo 2010 (říjen 2010, Chicago) celkem 19 ocenění. Digitální tiskové systémy a software lídra odvětví získaly osm výročních ocenění a dalších 11 za výjimečnost v digitálním tisku.

Xerox při příležitosti veletrhu vyzdvihl také několik vítězů své vlastní soutěže Best-of-the-Best. Aplikace z více než 17 zemí byly hodnoceny na základě kvality obrazu, použití technologií Xerox a obchodních výsledků.

Ocenění Must See ’ems

Ocenění Must See ’ems, sponzorovaná společností PrintCom Consulting Group, získávají inovativní produkty a služby vystavené na ploše veletrhu Graph Expo. Výběrová komise vycházela z nezávislého vyhodnocení konkurenčních nabídek.

Mezi oceněné výrobky patří :

Ocenění Gold Ink

Xerox rovněž získal výroční ceny Gold Ink Awards, které byly sponzorovány společnostmi Publishing Executive, Printing Impressions a Book Business. Z 11 obdržených ocenění byla tři "zlatá", a to za výstupy vytvořené na produkčních systémech iGen4 a Xerox Nuvera 288. Další oceněné výstupy byly vytištěny na systémech Xerox DocuColor® 8002 a Xerox 700.

Best-of-the-Best společnosti Xerox

Soutěž Best-of-the-Best společnosti Xerox oceňuje aplikace digitálního tisku vytvořené členy globální partnerské sítě Xerox Premier Partners Global Network v následujících kategoriích: knihy, marketingové letáky, digitální a ofsetový tisk, přímý marketing, fotografické publikace a transpromo. V každé kategorii byli oceněni tři vítězové.

Další články k tématům - FreeFlow - iGen4 - marketing - MyPicTales - ocenění - soutěž - XMPie

Článek ze dne 14. prosince 2010 - úterý

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.