logo

Libor Holík, nový generální ředitel Xerox

Generálním ředitelem společnosti Xerox pro Českou republiku a Slovensko byl od srpna jmenován Libor Holík.

Libor Holík v nové pozici nahradil Petra Sichrovského, který se stal generálním ředitelem společnosti pro Rumunsko a Moldávii.

Do společnosti Xerox nastoupil Libor Holík v roce 2002 jako finanční ředitel pro Českou republiku a Slovensko. V roce 2007 byl jmenován ředitelem slovenské pobočky. Před svým příchodem do Xeroxu působil ve společnostech Alfa Laval jako finanční a administrativní ředitel a v auditorské firmě Arthur Andersen na pozici senior konsultant v oddělení auditu.

"Mým cílem na nové pozici je dosáhnout toho, aby bylo posíleno lokální vnímání Xeroxu jako technologického lídra a inovátora v oblasti tiskových řešení na úroveň, která odpovídá postavení společnosti ve světě," říká Libor Holík, generální ředitel společnosti Xerox pro Českou republiku a Slovensko.

Libor Holík (37) vystudoval Univerzitu Wilfrid Laurier v Ontariu v Kanadě, kde získal titul Honours Business Administration a program Executive MBA - EMBA na KATZ School of Business Univerzity Pittsburg. Je také členem ACCA s kvalifikací FCCA.

Ve svém volném čase se věnuje lyžování, squashi a potápění. Je ženatý a má dvě děti.

Další články k tématům - generální - ředitel - XeroxLibor Holík - Petr Sichrovský

Článek ze dne 20. srpna 2009 - čtvrtek

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.