logo

Xerox WorkCentre 3550: nové vysokorychlostní zařízení pro malé a střední firmy

WorkCentre 3550 kopíruje, skenuje, faxuje a tiskne rychlostí až 33 stran formátu A4 za minutu. Obsahuje také řadu pokročilých funkcí, jako je automatický oboustranný tisk, kopírování a skenování a nástroj pro správu zařízení CentreWare Internet Services, které uživatelům pomáhají zvyšovat produktivitu.

Pro zaneprázdněné kanceláře, které potřebují zvládnout nejrůznější tiskové úlohy, je určeno nové výkonné černobílé multifunkční zařízení WorkCentre 3550.

Multifunkce WorkCentre 3550 disponuje :

"Zařízení WorkCentre 3550 je určeno pro moderní kancelářské týmy, které potřebují spravovat své dokumenty rychle a jednoduše," řekla Šárka Sakařová, produktový manažer společnosti Xerox Czech Republic. "Tento nový přírůstek do rodiny kancelářských výrobků Xerox kombinuje robustní výkon s pokročilými funkcemi a tím zvyšuje produktivitu."

Díky uživatelsky přívětivému ovládacímu panelu s efektivně rozvrženým menu se zařízení WorkCentre 3550 snadno používá. 60listový automatický duplexní podavač dokumentů nabízí pohodlný, oboustranný výstup pro kopírování a skenování. Mezi další vlastnosti, které šetří náklady, patří možnost nastavení úspory toneru, tisk více stránek na jeden list nebo funkce automatického kopírování průkazů totožnosti.

Cena a dostupnost

Doporučená cena zařízení WorkCentre 3550, které je v České republice dostupné od srpna 2010, je 14990,- Kč s DPH. Toto multifunkční zařízení nahrazuje v černobílém laserovém portfoliu multifunkčních zařízení společnosti Xerox zařízení WorkCentre 4118 a řadu WorkCentre M20. Zařízení WorkCentre 3550 má certifikaci programu Energy Star a je součástí Green World Alliance společnosti Xerox.

Článek ze dne 6. září 2010 - pondělí

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.