logo

Nové systémy Xerox splňují rostoucí požadavky na digitální barevný tisk

Na digitálních barevných zařízeních společnosti Xerox se vytiskne více než 50 procent celosvětového počtu stránek. Poskytovatelé tisku nyní mají další možnosti výběru digitálního tiskového zařízení díky uvedení produkčních systémů Xerox DocuColor 7002/8002.

Hlavními přínosy těchto produkčních systémů jsou vysoká kvalita zobrazení a maximální produktivita, což je ideální kombinace pro tvorbu reklamních tiskovin, materiálů pro direct marketing a fotografické aplikace.

Mezi klíčové vlastnosti systémů DocuColor 7002/8002 patří :

Vestavěný spektrofotometr a sada ACQS jsou nyní standardně v každém systému a jsou kompatibilní i s kontrolery EFI, Creo nebo s tiskovým serverem Xerox FreeFlow®. Možnost volby tiskových serverů, toneru s malým leskem a rozsáhlé možnosti sady ACQS činí ze systému DocuColor 7002/8002 ideální nabídku ve své třídě.

King’s College se sídlem ve Wilkes-Barre v americké Pensylvánii bude jako první instalovat tuto novou technologii okamžitě po dodání systému DocuColor 7002 během tohoto měsíce.

"Jednou z našich největších a nejdražších tiskových úloh je náš každoroční katalog kurzů, který používáme pro různé náborové akce během celého roku," řekl Brian Blight, umělecký ředitel King’s College. "Se systémem DocuColor 7002 značně snížíme výrobní náklady a vytiskneme více menších úloh, takže budeme moci aktualizovat statistiky a popisy kurzů v průběhu roku, což nám pomůže v náboru." Standardní dokončovací zařízení řady DocuColor i zařízení třetích stran jsou na nových systémech k dispozici.

Vestavěné dokončovací možnosti DocuColor :

Produkční systémy tisknou rychlostí 70, resp. 80 stránek za minutu, a rovněž umožňují oboustranný tisk všech formátů a gramáží až 300 g/m2, takže obsluha může rychle provádět jednoduché úlohy na běžných papírech nebo komplexní úlohy na papírech s vysokou gramáží. Poskytovatelé tiskových služeb si mohou vybrat mezi tiskovými servery Xerox FreeFlow Print Server, Efi Fiery nebo Creo CX podle toho, který nejlépe vyhovuje požadavkům v jejich provozovně.

Stejně jako všechny produkční systémy Xerox i DocuColor 7002/8002 obsahuje sadu produktů FreeFlow Digital Workflow, které pomáhají zákazníkům pracovat plynule po celý den, díky automatizaci snižovat náklady a podporovat nové aplikace. Xerox rovněž podporuje rozvoj podnikání pomocí více než 100 nástrojů a zdrojů sady ProfitAccelerator® a rovněž službami New Business of Printing, které jsou navržené pro rozvíjení dalších tiskových služeb.

Objednávky na produkční systémy Xerox DocuColor 7002/8002 v České republice se přijímají od října.

Další články k tématům - ACQS - ColorWorks - DocuColor - eBinder - FreeFlow - produkční - tiskových - Xerox - Brian Blight

Článek ze dne 24. září 2009 - čtvrtek

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.