logo

Xerox dominuje trhu řízených tiskových služeb i v roce 2009

Xerox patří podle zprávy Magic Quadrant for Managed Print Services (MPS) Worldwide pro rok 2009 od společnosti Gartner do kvadrantu lídrů na trhu řízených tiskových služeb.

Magický kvadrant je vlastní výzkumný nástroj společnosti Gartner, který graficky znázorňuje směřování a vyspělost trhu a firem, které na něm působí, a hodnotí je podle úplnosti jejich vize a schopnosti realizovat ji.

Díky své pozici lídra na trhu řízených tiskových služeb spolupracuje Xerox se zákazníky, jako jsou Procter & Gamble, Reuters, Enterprise Rent-A-Car, Dow Chemical nebo KeyCorp. Svým klientům společnost pomáhá snižovat provozní náklady až o 30 procent a lépe využít tiskovou infrastrukturu, do níž investovali, od kancelářského vybavení přes tisková centra až po virtuální pracovní prostředí.

"Pozice Xeroxu v kvadrantu lídrů v magickém kvadrantu společnosti Gartner potvrzuje kvalitu naší nabídky, zejména v současných náročných ekonomických podmínkách," řekl Viktor Bartušek, ředitel divize Xerox Global Services pro Českou republiku a Slovensko. "Kromě krátkodobých úspor nákladů těží naši zákazníci v oblasti řízených tiskových služeb z dlouhodobých přínosů úspěšného partnerství s Xeroxem, včetně zvýšené produktivity, efektivnějšího zajištění shody s předpisy a nižší spotřeby energie."

Nabídka Xeroxu v oblasti řízených tiskových služeb vychází z přesné metodologie Lean Six Sigma založené na analýze získaných dat a pomáhá zákazníkům lépe řídit oběh dokumentů ve firmě a řídit náklady spojené s jejich tiskem, sdílením a aktualizací. V malých firmách i v globálních podnicích optimalizuje Xerox používání výstupních zařízení, jako jsou tiskárny, faxy a kopírky, bez ohledu na dodavatele a podporuje řízení změn, takže se zaměstnanci mohou úspěšně přizpůsobit novým technologiím a pracovním procesům. Xerox rovněž pomáhá zákazníkům naplnit cíle v oblasti ochrany životního prostředí menší spotřebou papíru, nižší spotřebou energie a omezením odpadů.

Gartner poprvé představil kategorii řízených tiskových služeb ve svém magickém kvadrantu v loňském roce, aby poskytl poradenství svým zákazníkům, kteří hodnotí dodavatele a řešení řízených tiskových služeb.

Xerox je světovým lídrem a nositelem inovací v oblasti správy dokumentů a tiskového prostředí. Nabízí produkty pro domácnosti i řešení pro firmy různých velikostí, od malých společností až po mezinárodní korporace, kterým umožňuje dosáhnout plně integrovaného řízení dokumentů. Xerox dodává zákazníkům samostatně nebo v rámci svých řešení široké spektrum zařízení - černobílé a barevné multifunkční zařízení, faxy, tiskárny, velkoformátová zařízení, produkční a publikační tiskové systémy, dále software pro správu dokumentů a služby v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů. Xerox pomáhá zákazníkům díky nejnovějším technologiím snížit provozní i personální náklady a zefektivnit obchodní procesy.

Další články k tématům - Gartner - náklady - řešení - řízení - Xerox - Viktor Bartušek

Článek ze dne 30. září 2009 - středa

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.