logo

Xerox 550/560: nová produkční barevná tiskárna pro tisk ve vysoké kvalitě

Nová produkční barevná tiskárna společnosti Xerox 550/560 se přizpůsobí jakémukoliv tiskovému prostředí. Uživatelům tak přináší více flexibility a volnosti při tvorbě široké škály aplikací a rychle splní požadavky zákazníků na barevný a černobílý tisk ve vysoké kvalitě.

Barevná tiskárna Xerox 550/560 s jednoduše ovládaným barevným dotykovým displejem je ideální pro rychlotiskárny, malé komerční tiskárny, vnitropodnikové tiskárny, reklamní a kreativní agentury a kanceláře.

Aplikace, jako jsou marketingové materiály, speciální fotografické výstupy, kancelářské dokumenty či prezentace v PowerPointu, tiskne model Xerox 550 rychlostí 50 stránek za minutu v barvě, resp. 55 stránek za minutu černobíle; a model Xerox 560 rychlostí 60 stránek za minutu v barvě, resp. 65 stránek za minutu černobíle.

"Vybrali jsme nejžádanější prvky digitálního tisku a vytvořili řešení, které lze integrovat do jakéhokoliv tiskového prostředí," řekl Lubomír Dvořák, produktový manažer společnosti XEROX CZECH REPUBLIC. "Tiskárna Xerox 550/560 je ideální volbou pro poskytovatele tiskových služeb, kteří musí rychle reagovat na poptávku po aplikacích s vysokou hodnotou, nebo pro profesionální kanceláře, které vyžadují funkce pro bezpečnost a efektivnější správu dokumentů."

Mezi klíčové funkce tiskárny Xerox 550/560 pro produkční prostředí patří :

Pro kancelářský segment disponují zařízení rovněž těmito funkcemi :

Tiskárna Xerox 550/560 je v České republice v prodeji od listopadu 2010.

Článek ze dne 16. listopadu 2010 - úterý

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.