logo KVADOS a.s.

KVADOS zvítězil v Microsoft Awards popáté v řadě

KVADOS Mobile Solutions s.r.o. zvítězila s projektem myAVIS Field Service - ve společnosti ČEZ ICT Services, a. s., v prestižní soutěži Microsoft Awards 2009. V úterý 7. dubna 2009 převzali zástupci vedení skupiny KVADOS cenu Microsoft Technology Awards 2009 za nejlepší řešení pro sjednocenou komunikaci.

Jedná se již o páté vítězství v řadě v soutěži Microsoft Awards, kterým společnost KVADOS znovu potvrdila pozici českého i středoevropského lídra v oblasti mobilních řešení.

"Jsem poctěn a velmi se těším z našeho letošního úspěchu. Získat prestižní cenu je výzva, ale obhájit ji v pěti po sobě jdoucích ročnících je jasným důkazem, že se dlouhodobá strategie skupiny změřená na špičkový zaměstnanecký tým a přístup a práci s nejmodernějšími technologiemi vyplácí. Naši klienti získávají v našich produktech a řešeních to nejlepší co je momentálně na trhu." uvedl Miroslav Hampel, generální ředitel skupiny KVADOS.

Mobilní řešení myAVIS™ Field Service zajišťuje servisní a technickou podporu všech zařízení spravovaných společností ČEZ ICT Services, a. s. Jedná se především o zařízení telekomunikační a zabezpečovací. Systém myAVIS™ Field Service zabezpečuje komplexní jednotnou databázi zařízení, vedení evidence servisních zásahů a jejich údržbu.

Radost z úspěchu neskrýval ani Petr Gregor, výkonný ředitel KVADOS Mobile Solutions s.r.o. "Mobilní řešení myAVIS™ je dlouhodobě na špici technologického vývoje a jen těžko hledá konkurenci. Prvenství v Microsoft Technology Awards 2009 signalizuje nejen našim partnerům, že je myAVIS™ skutečně vyspělým a efektivním systémem s prokazatelnými přínosy."

Úspěch skupiny KVADOS v letošním ročníku Microsoft Awards umocňuje i významné ocenění Microsoft Awards Finalist, které získala společnost KVADOS, a.s., za projekt myAVIS™ Field Sales – řízení mobilních obchodních týmů ve skupině Bongrain. V rámci tohoto nadnárodního potravinářského koncernu bylo řešení myAVIS™ Field Sales klíčovým krokem pro trvalé zvýšení efektivity při řízení obchodních procesů jednotlivých společností, získávání rychlejších a přesných informací o trhu, významnou úsporu přímých nákladů, ale také pro možnost přímé a okamžité manažerské kontroly napříč jednotlivými výrobky a regiony.

Další články k tématům - Awards - KVADOS - Microsoft - myAVIS - řešení - Miroslav Hampel

Článek KVADOS a.s. ze dne 23. března 2009 - pondělí

Další články od KVADOS a.s.