logo XEROX CZECH REPUBLIC  s.r.o.

Efektivní správa řízení tiskových služeb pro všechny firmy i obory

Technologie ConnectKey od Xeroxu navzájem propojuje fyzický a digitální svět a z tradičních tiskových zařízení dělá chytré asistenty, kteří řeší potřeby spojené s moderní dobou i komunikací.

Xerox se již podeváté v řadě dostal do čela žebříčku ve zprávě o celosvětovém trhu s řízenými tiskovými službami vypracované společností Quocirca.

"Jsme nesmírně hrdí, že můžeme poskytovat našim zákazníkům nejlepší služby v oboru. Zároveň nás těší, že je umíme přizpůsobit potřebám zákazníka bez ohledu na jeho velikost nebo obor podnikání. Personalizované automatizované pracovní postupy, přístup do cloudu na jeden klik, propojení tiskárny s mobilním zařízením, aplikace dělané na zakázku a víceúrovňové bezpečnostní prvky pomáhají vylepšovat uživatelskou produktivitu, efektivnost a informační bezpečnost," říká Veronika Brázdilová, generální ředitelka Xerox pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Nabídka řízených tiskových služeb Xeroxu je navržená tak, aby vyhovovala komplexním potřebám jak velkých společností, tak malých a středně velkých podniků přecházejících z využívání papíru k digitálním formám.

Technologie typu platformy DocuShare od Xeroxu umožňuje existenci základních atributů moderní kanceláře - mobilitu práce, spolupráci, intuitivní datový management a automatizaci časově náročných procesů.

Další nástroj User Analytics Service od Xeroxu odhaluje cenné informace o využití tiskárny a identifikuje možnosti automatické digitální transformace.

Dokumentová a datová bezpečnost i nadále zůstávají důležitou součástí nabídek služeb sféry MPS (Managed Print Service) od Xeroxu, který má silný set bezpečnostních služeb a nástrojů, které jsou neoddělitelně spojené se smlouvami o řízených tiskových službách.

Zpráva společnosti Quocirca také nabízí nezávislé zhodnocení škály vybraných poskytovatelů řízených tiskových služeb a na základě zákaznického průzkumu nastiňuje klíčové trendy této sféry.

Závěry zprávy shrnují:

Článek XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. ze dne 15. listopadu 2018 - čtvrtek

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.