share itpoint.cz

Xerox iGen4 EXP: úspěšný prodej produkčního systému díky využití většího formátu papíru

Hlavním důvodem při nákupu produkčního systému iGen4 EXP Xerox je možnost použití většího formátu papíru. Uživatelé pak používají iGen4 EXP při vytváření pohlednic, šestidílných brožur a kampaní pro přímý marketing na různých médiích při zvýšení množství výstupů ve vysoké kvalitě až o 50 procent na každé stránce.

Kromě výstupu rozšířeného na 14,33" x 26", což je nejvíce mezi archovými zařízeními na trhu, mají uživatelé k dispozici řešení Automated Web to Finish, které omezuje manuální nastavování úloh a zásahy obsluhy během provozu.

 • Madden Communications
  Společnost se zaměřuje na maloobchodní marketing a Xerox iGen4 EXP bude využívat k tvorbě lokálních propagačních materiálů pro některé z nejznámějších světových značek. Plněbarevné a variabilní materiály v místě prodeje pomáhají získat zákazníkovu pozornost a zároveň díky přesnému ladění barev systému iGen4 EXP ochraňují integritu značky. Madden často kompletně řídí propagační kampaně pro své klienty, od správy zákazníků přes výrobu až po realizaci. Spolehlivost systémů iGen4 pomůže společnosti splnit požadavky na rychlost bez snížení kvality.

 • Kelmscott Communications
  Kombinuje možnosti digitálního světa, včetně prvků sociálních médií, s výstupy ve vysoké kvalitě tvořenými na digitálních systémech Xerox. iGen4 EXP nabídne nové aplikace, jako např. šesti až dvanáctistránkové náborové brožury pro university s minimálním dokončováním. Kombinace tisku na míru a prvků digitálních médií pomáhá oslovit stávající i potenciální zákazníky a je základem všech měřitelných kampaní společnosti Kelmscott.

 • Kelmscott Communications
  Společnost s téměř 75letou historií prošla úspěšnou proměnou z tiskárny na komunikačního poskytovatele. Využila k tomu personalizované kampaně napříč médii pro asociace a klienty z oblasti vyššího vzdělávání, herního průmyslu a neziskových organizací.

 • QuantumDigital
  Poskytovatel služeb přímého marketingu si pořídí dva systémy iGen4 EXP a předpokládá, že produkce dosáhne jeden až dva milióny výstupů měsíčně na každém z nich.

Mezi klíčové výrobky společnosti patří pohlednice na míru, které procházejí vysoce automatizovaným systémem Web-to-print v nákladech pod 100 kusů. 26palcový tisk umožňuje společnosti vytisknout více pohlednic na každém listu papíru a snižovat tak provozní náklady. Mezi zákazníky QuantumDigital patří např. Hallmark Cards, John Deere nebo Michelin.

ŠTÍTKY - EXP - iGen4 - marketing - tisk

Článek XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. ze dne 17. prosince 2010 - pátek, čteno 1203x

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou