logo

ACT Plus v partnerské síti K2 atmitec

K2 atmitec rozšířila partnerskou síť o společnost ACT Plus, která je známým poskytovatelem telekomunikačních služeb v Královéhradeckém kraji. ACT Plus se zaměřuje na poskytování připojení k internetu, zajišťuje správu podnikových sítí a je dodavatelem ostatních informačních technologií.

"Nejprve jsme služeb K2 atmitec využívali jako její klienti, a protože se nám spolupráce mimořádně osvědčila, rozhodli jsme se, že se společností uzavřeme bližší partnerství," říká Petr Lžíčař, jednatel společnosti ACT Plus.

Společnost ACT se rozhodla rozšířit portfolio svých služeb o dodávky Informačního systému . V první fázi bude na implementacích IS K2 spolupracovat přímo s K2 atmitec. Následně po certifikaci získá právo implementovat IS K2 i samostatně.

"Reagujeme tak na poptávku našich klientů, kteří se nás často ptali na možnosti využití kvalitního systému pro řízení firem. Informační systém K2 máme dobře vyzkoušený v rámci naší společnosti, proto jsme se rozhodli nabídnout ho i svým zákazníkům," doplňuje Petr Lžíčař.

Další články k tématům - IS - K2 - Petr Lžíčař

Článek ze dne 27. dubna 2011 - středa

Další články od K2 atmitec s.r.o.