logo

ERP IS K2 4WEB s inovací pro mobilní technologie

Společnost K2 atmitec uvede na trh další významnou inovaci svého produktu IS K2 4WEB - řešení pro mobilní technologie. ERP bude podporovat telefony a tablety s operačními systémemy Windows Phone a Android.

"Vývoj a přizpůsobení některých funkcí IS K2 mobilním zařízením je jen dalším logickým krokem, který reflektuje trendy a potřeby dnešní doby. Chytré telefony se spolu s tablety stávají běžnou součástí nejen soukromé, ale i korporátní sféry. Prioritou současného vrcholového managementu je především snadný a rychlý přístup ke klíčovým informacím, možnost pružně reagovat na potřeby trhu a schopnost úspěšně čelit nátlaku konkurence", říká Ing. Petr Schaffartzik, ředitel vývojového oddělení K2 atmitec.

První z řady funkcionalit IS K2 pro mobilní zařízení jsou notifikace, tedy systém upozornění na uživatelem definované akce. Uživatelé si v rámci notifikace mohou zaregistrovat zařízení, kde chtějí mít tuto funkci aktivní (plný klient, mobilní zařízení, webový klient nebo e-mail), a následně si vybrat z vyjmenovaného typu akcí ty, které jsou pro ně podstatné (potvrzení, vytvoření, storno atd.). U mobilních zařízení je používána notifikace typu push, kdy je informace o změně zasílána automaticky.

"Další část systému, která bude kompatibilní s mobilním zařízením, se chystá na podzim letošního roku a jedná se o oblast CRM. Modul CRM zahrnuje funkce z knihy Partnerů, Kontaktních osob, Aktivit, Kampaní, Příležitostí atd., díky nimž může například obchodní zástupce ihned po schůzce vytvořit záznam o návštěvě, evidovat obchodní příležitost, naplánovat další úkoly či založit nové kontaktní osoby", dodává Pavel Motan, obchodní ředitel K2 atmitec.

Webový klienta Informačního systému K2 - IS K2 4WEB byl představen na podzim 2011.

Další články k tématům - 4WEB - Android - CRM - ERP - IS - SmartPhone - tablet - telefon - Petr Schaffartzik - Pavel Motan

Článek ze dne 15. února 2012 - středa

Další články od K2 atmitec s.r.o.