logo

Workshop IS K2 představí novou verzi Informačního systému K2

K2 atmitec představí svým partnerům a zákazníkům na každoroční akci s názvem Workshop IS K2 nejen novinky týkající se aktuální verze IS K2, ale i úplně novou verzi Informačního systému K2. Workshop IS K2 je naplánován již na říjen 2011 a bude se konat v Brně.

Horkou novinkou a velkým lákadlem bude předvedení reálného fungování některých funkčností z nové generace systému IS K2 označené jako IS K2 v. 4. Půjde zejména o předvedení marketingového modulu.

Moduly verze 4 jsou navrženy pro použití ve webovém prohlížeči, mají kompletně nový facelift odpovídající nejnovějším světovým trendům, jsou uživatelsky přívětivější a byly přizpůsobeny k využití celé palety možností, které informačním systémům poskytují dnešní technologie virtualizace a cloudu. Nová generace IS K2 tak plně odpovídá 4D filozofii společnosti K2 atmitec a naplňuje vizi o budoucnosti komplexního ICT řešení.

Vývojáři společnosti se plně věnovali také aktuální verzi IS K2, do které zapracovali především požadavky stávajících zákazníků získané z pravidelných akcí, diskusního fóra či osobních setkání. Výsledkem je nová verze IS K2, která celkově zrychluje a zefektivňuje nejen výstupy ze systému, ale i celkovou práci se systémem.

Nejvýznamnější změny se dotkly modulu plánování výroby, práce s hlavní knihou, adresami, dokumenty či ověřování změn v DPH. Zcela novou funkčností je pak například zpracovávání obchodních balíků či automatická sestava.

Další články k tématům - 4D - Brno - cloud - ICT - IS - K2 - marketing - virtualizace - Workshop

Článek ze dne 19. srpna 2011 - pátek

Další články od K2 atmitec s.r.o.