logo

IS K2 pomáhá s výrobou ve společnosti Roll4You

Řešení IS K2 pro Roll4You je specifické variantností výrobků - podle gramáže použitého papíru, počtu lístků, množstvím různých měrných jednotek či širokou škálou výrobků. Jedná se o velmi autonomní oblast, která vyžaduje individuální přístup.

Novým uživatelem IS K2 od K2 atmitec se stala společnost Roll4You - dřívější divize OP papírna, která je významným hráčem na tuzemském trhu cigaretových papírků. Společnost Roll4You reprezentuje unikátní soulad tradice více jak 100 let výroby cigaretového papíru, špičkové technologie, moderních výrobních postupů a spolupráce s mezinárodními tabákovými koncerny.

"Naše společnost je členem skupiny delfortgroup, která sídlí v Rakousku. Mateřská společnost přijala v loňském roce strategické rozhodnutí o vyčlenění a osamostatnění specifické divize cigaretové konfekce, jíž se stala nyní samostatná společnost Roll4You, která implementuje lokální Informační systém K2", říká Ing. Petr Horvát, ekonomický ředitel společnosti Roll4You.

"Při výběru informačního systému jsme jako nejlepší řešení vyhodnotili IS K2, který jsme se také rozhodli v nové společnosti implementovat. Zároveň jsme přesvědčeni, že IS K2 bude schopen zajistit všechny ‚základní životní funkce‘ nutné pro provoz firmy. Jejich oživení a alternativní řešení pro slabá místa očekáváme do konce roku 2012 a věříme, že se nám s IS K2 podaří navázat na špičkový standard OP papírna, na který si mateřská společnost za poslední roky již zvykla", dodává Petr Horvát.

Další články k tématům - IS - Petr Horvát

Článek ze dne 24. května 2012 - čtvrtek

Další články od K2 atmitec s.r.o.