logo

IS K2 používá již 600 společností v ČR

Informační systém K2 - komplexní systém pro řízení podniků, se implementuje u šestistého zákazníka - společnosti BULL s.r.o., která se zabývá dovozem a prodejem oblečení vojenského charakteru z USA.. IS K2 celkem používá víc než 10000 uživatelů v různých zemí světa.

"Jako obchodní firma využívající především logistiku jsme hledali systém, který umožňuje rychlé zpracování dat a jejich případné propojení s e-shopem, což IS K2 splňuje. Ke konečnému rozhodnutí navíc přispěl profesionální přístup týmu odborníků ze strany K2 atmitec. Od systému očekáváme, že nám přinese především zkvalitnění služeb pro naše zákazníky," řekl o důvodech volby IS K2 a svých očekáváních Josef Záruba, jednatel společnosti.

"Za celý tým K2 atmitec pevně věřím, že nejen společnost BULL, ale i další naši zákazníci, z poslední doby například ARA - továrna na nábytek, VYDONA nebo Brembo Czech budou s Informačním systémem K2 spokojeni," komentoval Pavel Motan, obchodní ředitel společnosti K2 atmitec.

O Informačním systému K2

IS K2 je komplexní systém pro řízení podniků, který ve svých modulech provázaně řídí firemní procesy, zpřehledňuje činnosti firmy, poskytuje relevantní podklady pro rozhodování a je vhodný pro firmy všech segmentů i velikostí. Nadčasový aplikační server IS K2 využívající vývojové platformy .NET navíc umožňuje jednoduché propojení IS K2 a ostatních aplikací, které uživatelé každodenně používají. V kombinaci s využitím služeb Datového centra K2 navíc získají i další výhody jako dostupnost, nepřetržitý servis (24/7/365) nebo maximální bezpečnost dat.

Další články k tématům - bezpečnost - BULL - IS - K2 - logistika - procesy - Josef Záruba - Pavel Motan

Článek ze dne 19. listopadu 2010 - pátek

Další články od K2 atmitec s.r.o.