logo

Teplárenské dny 2011: Energie pod kontrolou s K2 atmitec

Společnost K2 atmitec s.r.o. - dodavatel komplexních ICT řešení a provozovatel vlastního datového centra, se ve dnech 19. - 21.4. 2011 zúčastní už 17. ročníku mezinárodní odborné výstavy Teplárenské dny 2011.

Společnost K2 atmitec na výstavě představí svoje řešení pro řízení výroby a dodávky energií s mottem "Energie pod kontrolou". Ve stánku K2 atmitec se zájemci z řad odborníků a návštěvníků budou moci seznámit s komplexním ICT řešením řízení energetických podniků, které je obsaženo v Informačním systému K2.

Zástupci K2 atmitec s.r.o. předvedou reálné nasazení Informačního systému K2 a modulu Média ve společnosti Terea Cheb. Modul je vhodný zejména pro sledování a vyhodnocování výroby a dodávek tepelné energie, teplé užitkové vody, pitné vody, odpadních a srážkových vod, elektrické energie a plynu. Hlavní potenciál modulu spočívá v jednotné evidenci veškerých provozovaných měřidel, jejich odečtů, umístění a dalších technických parametrů. Spolu s integrovanou evidencí nákladů, ceníků apod. tak modul postihuje celé spektrum technicko-administrativních činností nutných pro optimalizaci chodu utilitních společností.

Unikátní metoda využití virtuálních měřidel poskytuje uživateli možnost definovat tok dodávaných médií a utilit i v uzlech, které dosud nejsou osazeny reálnými měřidly. Skutečné odečty jsou v takovém případě nahrazeny automatickým výpočtem ze vzorce uloženého na virtuálním měřidle.

Teplárenské dny 2011 představují jedinou odbornou výstavu svého druhu v rámci České republiky. Jejími pravidelnými návštěvníky a vystavovateli jsou největší teplárenské a energetické společnosti z ČR a okolních zemí.

Další články k tématům - ICT - IS - K2

Článek ze dne 18. dubna 2011 - pondělí

Další články od K2 atmitec s.r.o.