logo

IS K2 v nové verzi

K2 atmitec představí ve dnech 10. a 11.10. 2012 na K2 workshopu v brněnském hotelu Holiday Inn novou verzi Informačního systému K2. Účastníci se také seznámí se zajímavostmi z hardwarové či cloudové oblasti a směry dalšího vývoje všech produktů a služeb společnosti.

"Mezi největší lákadla dopoledního bloku patří představení verze IS K2 pro mobilní technologie, inovace vstupní plochy , zcela nový modul Servis a systém pro upozorňování na důležité události či stavy", říká Pavel Motan, obchodní ředitel K2 atmitec.

Odpolední program je tradičně rozdělen do pěti tematických salónků:

Letos poprvé je součástí K2 workshopu také dopolední seminář K2 Start fórum určený speciálně pro společnosti hledající optimální nástroj pro řízení výrobních i obchodních procesů firmy. Produktoví specialisté K2 atmitec zde krátce představí moduly Nákup a prodej, Výroba, CRM, Workflow či Business Intelligence.

"K2 workshop prezentuje celoroční práci našeho vývojového oddělení a směr naší společnosti. Jsem proto rád, že se vždy těší hojné účasti a přináší našim klientům jak technologicky vyspělá řešení, tak inovace stávajících funkčností", dodává Pavel Motan.

Další články k tématům - cloud - CRM - IS - virtualizace - workflow - workshop - Pavel Motan

Článek ze dne 5. října 2012 - pátek

Další články od K2 atmitec s.r.o.