logo

Callcentrum jako součást webového klienta IS K2 atmitec

Webový klient IS K2 4WEB od společnosti K2 atmitec byl obohacen o další funkčnost - Callcentrum. Callcentrum je úzce provázáno s modulem Marketing, který byl spuštěn ve webovém klientovi na podzim loňského roku.

"Základem Callcentra je přímé napojení Informačního systému K2 na telefonní ústřednu, díky čemuž mohou operátoři naplno využívat předpřipravené řešení. S pomocí automatizace pak dochází k významné časové úspoře a snadnějšímu vytváření záznamu", říká Tomáš Szkandera, vedoucí vývojového týmu pro CRM.

Mezi hlavní výhody Callcentra patří automatická evidence všech hovorů, které jsou zaznamenávány do položkového seznamu. Z tohoto seznamu lze poté opakovaně volat na všechna uložená čísla. Další výhodou je možnost sledování a vyhodnocování statistik hovorů - nepřijaté/odchozí/příchozí hovory, délka hovorů, vytíženost operátorů atd.

V rámci jednotlivých hovorů mohou uživatelé zapisovat či ukládat komentář a následně z něj pomocí jednoduchého akčního tlačítka vytvářet aktivity typu vytáčený telefon, úkol, odeslaný e-mail, informace a další. Aktivitu lze zapsat k dané kontaktní osobě či firmě.

"Systém K2 sám reaguje na každý příchozí hovor a identifikuje osobu i firmu podle telefonního čísla v databázi kontaktů. Samozřejmostí je také vytáčení hovorů z vlastní databáze kontaktů nebo jejich přesměrování na konkrétní číslo, osobu či firmu", dodává Szkandera.

Další články k tématům - Callcentrum - CRM - IS - telefon - Tomáš Szkandera

Článek ze dne 5. března 2012 - pondělí

Další články od K2 atmitec s.r.o.