logo

Nová verze IS K2: komplexní ICT řešení na platformě .NET

Společnost K2 atmitec představila novou verzi IS K2 a řadu zajímavých trendů v oblasti moderních IT řešení, managementu nebo služeb Datového centra K2. Workshopu v Horní Cerekvi se zúčastnily stovky uživatelů IS K2 z více než 80 společností.

Významná část setkání byla věnována předvedení nových funkčností verze 132 vycházejících z možností nového aplikačního serveru IS K2 a vývojové platformy .NET. Samotná platforma aplikačního serveru umožňuje IS K2 jeho jednoduché propojení na ostatní aplikace, které zákazník využívá, a umožňuje tak sdružit veškeré aplikace pod jednu "střechu". Uživatel IS K2 tak získal revoluční možnost svobodného přístupu do systému odkudkoliv s využitím například webového klienta.

Další prezentované funkčnosti se týkaly listovní pošty, DPH, majetku nebo K2 Business Intelligence, která využívá funkci analytického workflow (umožňuje rozpad dat až do úrovně potřebné k efektivnímu rozhodnutí). Samostatné dvouhodinové odpolední bloky pak byly zaměřené na řízení procesů (workflow), výrobu (TPV, číselníky, průvodky, výrobní příkazy, dispečer atd.) a technologické novinky (optimalizace, výběry, AM sestavy atd.).

K2 atmitec představila také svou filozofii, nazvanou 4D, která odráží podstatu společnosti. Smyslem 4D filozofie je nabízet komplexní ICT řešení, které je zákazníkům šité na míru a zároveň odpovídá moderním trendům ve světě.

Koncept je rozdělen do 4 oblastí  a vychází z celkového portfolia produktů a služeb společnosti :

"Považujeme toto setkání za milník ve vývoji nejen našeho Informačního systému K2, ale i celkového přístupu k zákazníkům. Prošli jsme dlouhým a složitým obdobím, které je úspěšně za námi, a dokazuje to nejen rostoucí počet našich klientů a plnění plánu našeho Datového centra K2, ale i neustálý vývoj IS K2 odhalující jedinečné možností moderních technologií. Věříme, že náš přímý kontakt s našimi zákazníky a partnery je tou nejlepší cestou pro budoucnost našich služeb," zhodnotil setkání Marek Kučera, výkonný ředitel společnosti K2 atmitec.

Další články k tématům - 4D - cloud - IaaS - ICT - IS - K2 - NET - platforma - SaaS - TPV - workflow - Marek Kučera

Článek ze dne 25. října 2010 - pondělí

Další články od K2 atmitec s.r.o.