logo

Nové ostravské sídlo K2 atmitec

Při příležitosti oslav 20 let úspěšného působení na trhu otevřela společnost K2 atmitec své nové sídlo. Budova Odra se nachází na ulici Koksární v části Ostrava - Přívoz - jen pár metrů od sídla původního.

Hlavní výhodou nového místa je jeho dostatečná kapacita pro všechny zaměstnance společnosti, kteří doposud pracovali ve třech různých budovách. Nové sídlo proto vytvoří lepší podmínky pro komunikaci v rámci společnosti. Zaměstnanci mají k dispozici komfortní pracovní prostředí, vlastní přednáškové sály, jednací místnosti, prostory pro oddych a další novinky moderních kanceláří 21. století.

Součástí nové budovy je již rok fungující Datové centrum K2, které ve třech datových sálech disponuje celkovou kapacitou až sto racků. Nové sídlo tedy nyní skutečně zastřešuje všechny dimenze filozofie společnosti s označením 4D - K2 Management (návrh efektivních ICT řešení), K2 Solution (komplexní zabezpečení hardwaru, konektivity a softwaru), K2 Software (Informační systém K2) a K2 Cloud (samotné služby datového centra).

"Když jsme před dvaceti lety společnost zakládali, uvědomili jsme si, že to není jen o penězích. Je to o tom poskytovat zákazníkům to, co opravdu potřebují. Naše společnost se proto neustále snaží budovat se svými zákazníky vztah partnerský, nikoli jen odběratelsko-dodavatelský. A to je myšlenka, se kterou vstupujeme i do dalšího dvacetiletí", řekl Luděk Vydra, zakladatel a ředitel K2 atmitec.

Další články k tématům - 4D - cloud - ICT - Odra - Ostrava - Luděk Vydra

Článek ze dne 20. září 2011 - úterý

Další články od K2 atmitec s.r.o.