logo

Produktové řady Wedge a Sculpt: nový Microsoft hardware pro Windows 8

Microsoft představuje dvojici zcela nových řad příslušenství pro využití všech nových funkcí nové generace OS Windows 8. Produktové řady Wedge a Sculpt jsou určeny k využití na kancelářském nebo domácím stole, resp. na cestách.

Obě řady shodně nabízejí samostatnou myš s technologií snímání Bluetrack a klávesnici s podporou bezdrátové technologie Bluetooth. Uživatelům tak odpadá starost o neustálé přenášení USB přijímačů připojených do těla notebooku.

Wedge Touch Mouse

Ultrakompaktní myš Microsoft Wedge Touch Mouse je se svým minimalistickým designem ideálním doplňkem pro ultrabooky, budoucí majitele tabletů s Windows 8 a uživatele na cestách. Díky svým rozměrům se pohodlně vejde do té nejmenší kapsy v kabelce či batohu. Myš Wedge Touch Mouse umožňuje pohyb v dokumentech ve všech čtyřech směrech.

Wedge Touch Mouse bude k dispozici v prodeji za odhadovanou maloobchodní cenu 1790 Kč.

Wedge Mobile Keyboard

Klávesnice Microsoft Wedge Mobile Keyboard je od základů navržena pro využití s tablety. Tomu odpovídá její kompaktní minimalistický design typický pro celou řadu produktů Microsoft Wedge. Pro pohodlnější práci nabízí klávesnice i přes své miniaturní rozměry plnohodnotné rozložení kláves, rychlé klávesové zkratky a funkční tlačítka pro ovládání hlasitosti včetně multimediálního přehrávače.

Klávesnice bude v prodeji za odhadovanou maloobchodní cenu 1990 Kč. Datum zahájení prodeje bude upřesněno.

Sculpt Touch Mouse

Produktová řada Sculpt je primárně navržena pro použití v kanceláři nebo domácnosti. Myš Sculpt Touch Mouse nabídne elegantní ergonomický design pro praváky i leváky.

Myš Sculpt Touch Mouse bude k dispozici za odhadovanou maloobchodní cenu 1 290 Kč. Datum zahájení prodeje bude upřesněno.

Sculpt Mobile Keyboard

Kompaktní klávesnice Sculpt Mobile Keyboard s ergonomickým „Comfort Curve“ designem nabízí ideální rozměry nejen pro práci v kanceláři nebo domácnosti, ale i na cestách.

Klávesnice Sculpt Mobile Keyboard bude v prodeji za odhadovanou doporučenou cenu 1290 Kč.

Microsoft Touch Mouse s novými gesty pro Windows 8

V souvislosti se zcela novým uživatelským prostředím ve Windows 8 nabídne Microsoft skrze softwarovou aktualizaci novou sadu gest pro dříve uvedený model Microsoft Touch Mouse.

Další články k tématům - Bluetooth - klávesnice - Sculpt - tablet - ultrabook - USB - Wedge

Článek ze dne 1. srpna 2012 - středa

Další články od Microsoft s.r.o.