logo

Learning Suite stáhne bezplatné aplikace Microsoftu v jediné instalaci

Aplikace jsou pomocí Learning Suite přehledně rozděleny do sekcí Tvorba, Spolupráce, Studium a Výuka. Zájemci z řad studentů, učitelů, ale i běžných uživatelů mohou využít i zajímavé příručky, které jim usnadní práci s vybranými aplikacemi.

Microsoft představuje aplikaci Learning Suite, prostřednictvím které je nyní možné si stáhnout všechny bezplatné aplikace od Microsoftu z jednoho místa. Aplikace jsou přehledně rozděleny do sekcí Tvorba, Spolupráce, Studium a Výuka. Zájemci z řad studentů, učitelů, ale i běžných uživatelů mohou využít i zajímavé příručky, které jim usnadní práci s vybranými aplikacemi.

Mezi nejoblíbenější programy a softwarové nástroje patří například Photosynth, který pomůže vytvořit z digitální fotografie trojrozměrné nebo 360stupňové obrazy předmětu nebo krajiny. Ke stažení je i program Movie Maker, díky kterému zvládnete na jedno kliknutí myši vytvořit z fotografií nebo videozáznamů vlastní film s hudbou a následně jej snadno sdílet na sociálních sítích.

Dále v balíku naleznete i novou aplikaci pro cloudové úložiště SkyDrive, které nabízí bezplatné a přehledné sdílení souborů. Součástí jsou i nástroje pro vizuální programovací jazyk Kodu, vytvořený speciálně pro tvorbu her a navržený tak, aby byl ovládáním přístupný i pro děti.

Učitelé pak jistě ocení doplňky Interactive Classroom pro sadu Microsoft Office, které umožňují interaktivní sdílení poznámek a materiálů k vykládané látce či hlasování v reálném čase.

Po instalaci aplikace tak budete mít okamžitý přístup ke všem vzdělávacím aplikacím společnosti Microsoft, doplňkům a návodům. Aplikaci Learning Suite si můžete stáhnout a nainstalovat na libovolný počet počítačů doma i ve škole.

Další články k tématům - fotografie - e-learning - úložiště - vzdělávání - zdarma

Článek ze dne 1. června 2012 - pátek

Další články od Microsoft s.r.o.