logo

Novinky v aplikaci Internet Explorer 9

Českou verzi prohlížeče Internet Explorer 9 od Microsoftu si budou moci uživatelé stáhnout již v úterý 15.3. 2011 od 6 hod. ráno. Devátá verze nejrozšířenějšího prohlížeče na světě přináší uživatelům řadu novinek.

Vylepšení aplikace Internet Explorer se stejnou měrou týkají toho, co vidíte, i částí, které nejsou bezprostředně viditelné. Internet Explorer 9 má zjednodušený vzhled, není zobrazováno tolik dialogových oken, na které je třeba kliknout, navigace je intuitivnější a procházení Internetu urychluje mnoho nových funkcí.

Funkce jako například připnuté weby umožňují připnout oblíbené weby přímo na hlavní panel, kde jsou dostupné jedním kliknutím. Další funkce, například hardwarová akcelerace, přinášejí celkové zrychlení procházení Internetu. Díky aplikaci Internet Explorer 9 se výkon webů a práce s nimi přibližuje každodenně používaným programům na vašem počítači.

K dalším novinkám patří i zvýšení rychlosti prohlížeče, rozsáhlejší podpora webových standardů, minimalistické uživatelské rozhraní nebo široké spektrum bezpečnostních funkcí. Zajímavou novinkou je také možnost udělat z libovolné webové stránky „aplikaci“ v systému Windows 7, a to jednoduchým připnutím na hlavní panel.

Další články k tématům - Explorer - novinky - prohlížeč

Článek ze dne 10. března 2011 - čtvrtek

Další články od Microsoft s.r.o.