logo

Martin Hruška: nový manažer divize Microsoft Office

Martin Hruška je od 1.4. 2012 novým manažerem divize Microsoft Office. Stejně jako jeho předchůdce - Aleš Růžička, je Martin Hruška zodpovědný za veškerou činnost divize.

Divize Microsoft Office na českém trhu zajišťuje prodej, lokalizaci a marketing kancelářského software a nástrojů produktivity Microsoft Office běžících jak lokálně, tak i v cloudu.

V roce 2004 Martin Hruška dokončil studium ekonomie na České zemědělské univerzitě a poté v roce 2008 získal titul MSc v oboru Management Studies na Nottingham Trent University (B.I.B.S.).

Do společnosti Microsoft nastoupil v roce 2003 a postupně působil na pozicích manažera partnerských programů Microsoft, account manažera pro klíčové obchodní partnery a konečně manažera obchodního týmu pro partnerský prodej.

Martin Hruška se narodil v roce 1981 a je ženatý. Svůj volný čas věnuje rodině, hraní v kapele, golfu, jízdě na kole a cestování.

Aleš Růžička přechází po téměř sedmi letech z pozice manažera divize Microsoft Office pro Českou republiku na regionální pozici. Od dubna 2012 zastává funkci manažera divize Microsoft Office pro střední a velké organizace ve střední a východní Evropě.

Další články k tématům - cloud - Office - Martin Hruška - Aleš Růžička

Článek ze dne 19. dubna 2012 - čtvrtek

Další články od Microsoft s.r.o.