logo

Nová verze Microsoft Desktop Optimalization Pack

Microsoft Desktop Optimization Pack (MDOP) 2011 R2 je k dispozici ke stažení pro stávající zákazníky MDOPu. Ti mohou bezplatně stáhnout a využít všechny aktualizované verze a zároveň začít používat nový nástroj Microsoft BitLocker Administration and Monitoring (MBAM).

MDOP je sadou pokročilých technolgoií na správu počítačů se systémem Windows. Pomocí nich lze zajistit lepší kompatibilitu a správu koncových stanic, významně snížit náklady na jejich správu a podporu uživatelů.

V kombinaci s dalšími technologiemi dostupnými v systému Windows 7, jako je BitLocker, lze také zvýšit bezpečnost citlivých dat a zabránit jejich nechtěnému úniku. Více informací o úsporách lze najít ve zprávě společnosti IDC o úsporách plynoucích z nasazení technologií dostupných v MDOPu.

Novinky v MDOP 2011 R2:

Kromě těchto novinek byly v březnu uvedeny nové verze nástrojů Microsoft Application Virtualization (App-V) 4.6 SP1, Microsoft Enterprise Desktop Virtualization (MED-V) 2.0, Advanced Group Policy Management (AGPM) 4.0, AIS 1.5, DaRT 6.5, and Microsoft Desktop Error Monitoring (DEM) 3.5.

Díky pravidelnému uvádění nových verzí těchto nástrojů tak mohou IT oddělení zajistit lepší podporu koncových uživatelů a trvale snižovat náklady a zvyšovat produktivitu uživatelů. Zákazníci, kteří mají předplacené nástroje MDOP nemusí investovat další finanční prostředky a jediné náklady spojené s touto technologií plynou s nasazení nové verze v interním prostředí.

Další články k tématům - AGPM - AIS - BitLocker - DaRT - DEM - MBAM - MDOP - SP1

Článek ze dne 3. srpna 2011 - středa

Další články od Microsoft s.r.o.