logo

Microsoft Dynamics AX 2012: nové revoluční řešení pro plánování podnikových zdrojů

Steve Ballmer poprvé představil na konferenci Convergence 2011 Microsoft Dynamics AX 2012 - ERP řešení, které pomůže zákazníkům zefektivnit řízení podniku a připravit je pro přesun do cloudu. Beta verze bude uvolněna v průběhu dubna a finální verze následně v srpnu 2011.

"V souladu s naším slibem poskytnout řešení, která umožní přesun plánování podnikových zdrojů do cloudu, můžeme již nyní oznámit, že příští verze ERP řešení Microsoft Dynamics poběží na platformě Windows Azure," dodává k oznámení David Frantík, ředitel divize Microsoft Dynamics.

Společnost Microsoft na konferenci Convergence 2011 také oznámila úspěchy dalších řešení z portfolia produktů pro plánování podnikových zdrojů a pro řízení vztahů se zákazníky. Zejména jde o Microsoft Dynamics CRM 2011 a Microsoft Dynamics NAV 2009 R2.

Convergence 2011 je také příležitostí k oficiálním oslavám desetiletých narozenin Microsoft Dynamics. Za poslední dekádu narostl počet zákazníků z třiceti na třistapadesát tisíc, přičemž každý den se do podnikových řešení Microsoft Dynamics přihlašuje 5 milionů uživatelů.

Další články k tématům - Azure - cloud - CRM - Dynamics - ERP - konference - NAV - David Frantík - Steve Ballmer

Článek ze dne 15. dubna 2011 - pátek

Další články od Microsoft s.r.o.