logo

Carmen Du Bois: nová marketingová ředitelka Microsoft ČR

Microsoft má od 1.8. 2011 novou obchodní a marketingovou ředitelku. Stala se jí Belgičanka Carmen Du Bois. Stejně jako její předchůdce, Petr Karásek, bude zodpovědná za koordinaci obchodních divizí a realizaci marketingových aktivit společnosti.

"Velmi se těším na spolupráci s českými kolegy a pevně doufám, že mé dosavadní zkušenosti přispějí ke zdárnému využití všech příležitostí, které český trh nabízí", uvedla Carmen Du Bois při příležitosti svého jmenování.

V roce 1994 Carmen Du Bois úspěšně ukončila studium filologie na univerzitě v Gentu a poté v roce 2005 získala titul MBA General Management na Vlerick Leuven Gent Management School. Než ve stejném roce nastoupila do Microsoftu, působila na pozici obchodní a marketingové ředitelky ve společnostech Hostbasket (dnes Telenet) a Dewildecbt (dnešní Explio).

Do České republiky přichází po šestiletém působení v belgické pobočce Microsoftu, kde byla v zodpovědná za obchod, marketing, obchodní plánování, sjednocenou komunikaci a jednu dobu také za vedení divize Information Worker. Do Prahy se Carmen přistěhovala se svým partnerem a psem a mezi její hlavní záliby patří sport, četba a společné akce s přáteli.

Petr Karásek opustil pozici obchodního a marketingového ředitele po třech a půl letech, ale v Microsoftu i nadále rozvíjí svůj potenciál. Od 1.5. 2011 zastává pozici manažera pro obchodní plánování a operace pro střední a východní Evropu.

Další články k tématům - Management - marketing - ředitelka - Carmen Du Bois - Petr Karásek

Článek ze dne 25. srpna 2011 - čtvrtek

Další články od Microsoft s.r.o.