logo

Fleveo s design certifikací aplikací pro Windows 8

Česká firma Fleveo je mezi prvními společnostmi, které obdržely certifikát Microsoftu pro design aplikací pro Windows 8. Vedle návrhů a vývoje Windows 8 aplikací je Fleveo i hlavním dlouhodobým konzultačním partnerem pro místí vývojářskou komunitu a firmy uvažující o Windows 8 aplikacích.

Microsoft vybral celosvětově 93 firem, které získaly možnost projít kompletním certifikačním procesem pro design Windows 8 aplikací a teorií Metro stylu. Vybraní zástupci absolvovali řadu specializovaných školení a mohli využít neveřejných testovacích verzí Windows 8 a vývojových nástrojů jako Visual Studio.

Přímo v praxi si tak mohli za podpory vývojového týmu společnosti Microsoft vyzkoušet kompletní problematiku návrhu aplikací pro Windows 8 a stát se tak expertem ve svém regionu.

Velkým úspěchem je skutečnost, že mezi top vybranými společnostmi je i česká firma Fleveo. Český trh se tak může pochlubit kvalitními odborníky, kteří znají prostředí Windows 8 a dokáží zaručit, že připravená aplikace bude splňovat všechny Windows 8 standardy a projde certifikačním schvalovacím procesem.

Specializaci společnosti Fleveo může využít jakákoliv firma, která uvažuje, nebo již v současné chvíli pracuje na vlastní Windows 8 aplikaci. V neposlední řadě ji ale mohou kontaktovat i digitální a mediální agentury, které obhospodařují klienty ze střední a vyšší korporátní sféry.

Další články k tématům - certifikát - design - Fleveo

Článek ze dne 25. května 2012 - pátek

Další články od Microsoft s.r.o.