logo

Ukončení služby Windows My Phone pro Windows Phone 6.x

Microsoft v souvislosti s neustálým zkvalitňováním služeb Windows Live - hlavního centra cloudových služeb, ukončuje k 6.8. 2011 podporu služby Microsoft My Phone a Marketplace pro Windows Mobile verze 6.x.

Společnost Microsoft se bude nadále soustředit výhradně na nový systém Windows Phone 7 a všechny služby a produkty ve verzi Mango, které plánuje v následujících měsících postupně uvádět na trh.

Zatímco k ukončení služby Microsoft My Phone dojde již 6.8. 2011, přístup k uloženému obsahu bude možný až do 6.10. 2011. Poté již nebude žádný obsah v souvislosti s touto službou k dispozici.

Společnost Microsoft automaticky přemístí všechny kontakty, záznamy v kalendáři, zprávy a fotografie do služby Windows Live SkyDrive. Ostatní obsah jako videa, hudební soubory a další dokumenty do služby SkyDrive přemístěny nebudou.

Každý uživatel si tedy bude muset svůj obsah z My Phone uložit do svého počítače. Ti uživatelé, kteří nebudou mít možnost si svá data ze služby My Phone odebrat, si mohou objednat speciální službu Zákaznická podpora Microsoft a veškerý obsah na svých účtech My Phone si nechat vypálit na média CD/DVD. O této změně budou všichni uživatelé včas informováni.

Za jakékoliv případné komplikace se všem zákazníkům používajícím Windows Phone verze 6.x velice omlouváme a spolu s vámi se těšíme na brzké spuštění Marketplace a všech nových služeb Mango pro Windows Phone 7.

V souvislosti s plánovaným vydáním nového updatu pro Windows Phone s kódovým názvem Mango rozšíří Microsoft dostupnost Marketplace do celé řady nových zemí včetně České republiky.

V důsledku testování, které je nezbytnou součástí tohoto technologicky náročného procesu, mohou některá zařízení mylně indikovat, že tento update je k dispozici již nyní. Skutečnost je však taková, že služba bude opravdu dostupná nejdříve v druhé časti tohoto roku. Dostupnost Marketplace je spojená s aktualizaci Mango. Marketplace se tedy zpřístupní stávajícím uživatelům až po instalaci Mango aktualizace a bude samozřejmě dostupný pro všechna nová zařízení, která uvedeme spolu s partnery na trh.

Další články k tématům - Live - Mango - Marketplace - myphone - Phone - SkyDrive

Článek ze dne 20. června 2011 - pondělí

Další články od Microsoft s.r.o.