logo

Dalibor Kačmář: nový manažer serverové divize Microsoft

Ke dni 1.7. 2011 Microsoft jmenoval nového manažera serverové divize. Stal se jím Dalibor Kačmář, který se zaměří na vytváření nových příležitostí rozvoje obchodu se serverovými řešeními a možnosti celkové transformace do prostředí cloudu - privátního i veřejného.

"Je to pro mě čest a velká výzva převzít zodpovědnost za serverovou divizi. Také se velice těším na spolupráci s novým týmem, s nímž budeme mít možnost utvářet budoucnost Microsoftu v podobě cloud computingu v České republice," uvedl Dalibor Kačmář při příležitosti svého jmenování.

Dalibor Kačmář pracuje ve společnosti Microsoft již osmým rokem. Je zakladatelem iniciativy Partneři ve vzdělávání, působil v divizi vývoje jako akademický evangelista a poté jako specialista na platformní strategie. Předtím, než přišel do společnosti Microsoft, vyučoval informatiku na mnoha univerzitách v České republice, USA a ve Finsku a také externě pracoval jako regionální ředitel programu Microsoft Developer Network.

Ve svém volném čase se Dalibor Kačmář věnuje jízdě na horském kole, lyžování, cvičení ve fitness centru, péči o rodinný dům se zahrádkou a je též vášnivým fotografem.

Další články k tématům - cloud - computing - vzdělávání - Dalibor Kačmář - David Hruška

Článek ze dne 13. července 2011 - středa

Další články od Microsoft s.r.o.