logo

Bertl Best pro Xerox 6204

Velkoformátová tiskárna 6204 získala od testovacího centra BERTL nejvyšší ocenění v kategorii černobílých digitálních velkoformátů za rok 2007 !

Velkoformátová tiskárna Xerox 6204 s FreeFlow AccXES Print Serverem byla vyhodnocena na základě výsledků a testů za celý rok 2007 jako nejlepší velkoformátové řešení pro decentralizované pracoviště.

Velkoformátová tiskárna Xerox 6204 s tiskovým serverem FreeFlow AccXES získala ocenění BERTL, protože jako jediná velkoformátová tiskárna přesvědčila odborníky nezávislého testovacího centra BERTL o svých kvalitách natolik, že při jejím hodnocení použili maximální počet pěti hvězdiček, které označují výjimečné postavení na trhu.

"Xerox patří k největším dodavatelům velkoformátových tiskových systémů, a jsme proto velmi rádi, že jsou naše produkty úspěšné," říká Petr Trafina, produktový manažer společnosti Xerox Czech Republic.

"Ocenění tiskárny Xerox 6204 nám ukazuje, že dodáváme zákazníkům kvalitní velkoformátové stroje, které jsou vysoce ceněny i mezi odborníky," dodává.

Xerox 6204 představuje digitální černobílý tiskový systém s vysokým výkonem a minimálními nároky na prostor, který je vhodný pro projekční kanceláře, nebo komerční tiskárny. Uživatelům nabízí výjimečnou kvalitu kopírování ve všech módech a schopnost skeneru vyčíst text a čáry z barev používaných pro zvýraznění.

Nástroje AccXES Client tools pak poskytují automatické získávání naskenovaných dat do jednotlivých mailboxů a jejich odesílání na síťová úložiště. FreeFlow AccXES Print Server umožňuje skenovat a zařadit do fronty až 256 originálů pro vytvoření kombinovaných sad s možností upravovat nebo definovat kvality obrazu pro každou sadu samostatně.

Xerox 6204 je ideální pro podniky, které přecházejí z analogového velkoformátového tisku na modernější digitální technologie, nebo začínají podnikat v oborech, které vyžadují tento typ tiskových výstupů s šířkou přesahující 60 cm.

Článek ze dne 30. května 2008 - pátek

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.