logo

Novinky od Xeroxu do všech kanceláří

Xerox uvedením 7 nových tiskáren a multifunkčních zařízení zjednodušuje a zpřístupňuje tisk i malým firmám. Naplňuje tak strategii komplexního portfolia pro všechny druhy kanceláří.

Ceny uváděných produktů se pohybují od 3 990 Kč za multifunkční zařízení Xerox Phaser 3100MFP, které tiskne, kopíruje, skenuje a faxuje, do 44 580 Kč za multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 5225/5230, které obsahuje špičkové funkce, jako je Extensible Interface Platform (EIP). EIP je webová technologie, s níž lze vytvářet softwarové aplikace pro personalizaci a zjednodušení pracovních procesů. Mezi novými produkty jsou i tiskárny, např. laserová tiskárna Xerox Phaser 5550, která dosahuje rychlosti tisku až 50 stránek za minutu. Doporučená cena tiskárny je 42 600 Kč.

"Nové černobílé tiskárny a multifunkční zařízení řady Phaser doplňují rozšiřující se portfolio produktů, které je navrženo s ohledem na potřeby podnikání," říká Šárka Sakařová, produktová manažerka společnosti Xerox Czech Republic.

Spolehlivost a dostupnost

Externí kontroler EFI Fiery 8e

Volitelným doplňkem celé řady barevných laserových multifunkcí WorkCentre 73xx je další uváděná novinka – externí tiskový řadič EFI Fiery 8e. Tento tiskový řadič zvyšuje produktivitu, kvalitu tisku a celkovou užitnou hodnotu multifunkčního zařízení. Jeho vlastnosti ocení zejména uživatelé požadující konzistentní barevné výstupy, barevnou shodu v celém workflow dokumentů a efektivní správu tiskových úloh. Volitelným doplňkem je podpora tisku variabilních dat, systém Hot-Folders a podpora uživatelských přímých barev Spot-On.

"Velkou konkurenční výhodou je zachování všech skenovacích a document - management funkcí, jako je scan to S-PDF," uvedl Dušan Novotný, produktový manažer společnosti Xerox Czech Republic. "Například v komunikační agentuře lze skenování do S-PDF využít nejen pro digitalizaci příchozích dokumentů, jako jsou faktury a podobně, ale například pro vytěžování naskenovaných článků z tisku při monitoringu médií."

S-PDF umožní také velmi jednoduše vyhledat klíčové slovo v textu a zjistit četnost jeho výskytu. Zároveň tiskový řadič EFI Fiery 8e nabídne možnost tisku náhledů ve špičkové kvalitě včetně podpory simulace barevného prostoru jiných tiskových zařízení.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Článek ze dne 3. září 2008 - středa

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.