logo

Produkční systém Xerox 4112 a 4127 nabízí nové možnosti dokončování úloh

Xerox představuje nové možnosti dokončování úloh černobílého produkčního systému 4112 a 4127 pro menší a střední objemy, s nimiž mohou poskytovatelé tisku rychle, jednoduše a ve vysoké kvalitě vytvářet zakázky, jako jsou černobílé brožury, kalendáře a manuály.

Vylepšení se týkají produkčního systému Xerox 4112 a 4127, který tiskne, skenuje, případně kopíruje a který získal ocenění Better Buys for Business Editor’s Choice pro rok 2008. Nové dokončovací možnosti zkracují čas potřebný k výrobě tištěných výstupů, což ocení komerční poskytovatelé tisku, vzdělávací instituce, zdravotnická zařízení nebo vnitropodnikové tiskové provozy.

Nový modul SquareFold® Trimmer vyrábí brožury V1 na stříšku nebo do tzv. tvaru SquareBack se sraženou hranou hřebetu, ořezává okraje brožur a samostatně vytváří profesionálně vyhlížející materiály, vysokokapacitní stohovač úhledně stohuje až 5000 listů na vozíček pro jednoduchý převoz a vyložení u offline finalizačních strojů, pokročilý finišer pro tvorbu brožur děruje, sešívá a vytváří brožurovou vazbu až s 25 listy (nebo 100 obrázkovými stránkami) a je tak ideálním nástrojem velkých brožur a pro tvorbu kalendářů. Vylepšené vlastnosti a funkce integrovaného, ale i RIP serveru FFPS umožňují stroj snadno obsluhovat pomocí dotykové obrazovky s pokročilými funkcemi.

Velké objemy a vysoká kvalita

Společnost PowerPrint z Prahy používá systém 4127FFPS pro výrobu mnoha stránkových pracovních sešitů, manuálů a skript ve vysoké kvalitě a v profesionálním vzhledu. "Díky rozšířeným funkcím RIPu FFPS (FreeFlowPrintServer) můžeme našim zákazníkům zaručit tvorbu velkých knih bez omezení provozu našich strojů v expresních termínech" řekl Zdeněk Janovec, majitel společnosti PowerPrint. "Systém 4127 je jedním z nejuniverzálnějších zařízení, které jsem viděl. Protože nyní je většina tisků digitálních, umožňují nám vylepšení naprogramovat úlohy přímo v uživatelském rozhraní a používat tlačítka na displeji pro formátování úloh a přidávání odlišných stránek."

PowerPrint má v Praze tři provozovny a v každé z nich zpracovává přibližně 300 000 digitálních stránek měsíčně. Kromě několika dalších digitálních černobílých systémů používá rovněž plnobarevné stroje.

Nové možnosti dokončování úloh a řadiče pro řadu Xerox 4112 a 4127 jsou na trhu v České republice dostupné od srpna letošního roku.

Další články k tématům - 4112 - 4127 - brožury - FFPS - PowerPrint - tisku - Xerox - Zdeněk Janovec

Článek ze dne 12. prosince 2008 - pátek

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.