logo

Xerox na mistrovství světa motocyklových superbiků

O víkendu 18. - 20. 7. se na brněnském okruhu konal další ročník mistrovství světa superbiků, ve kterém triumfoval devětatřicetiletý Australan Troye Bayliss. Potřetí v sezóně vyhrála jednička Ducati oba nedělní závody a má tak našlápnuto za ziskem titulu mistra světa.

Vítězství jej může těšit i proto, že se v Brně jel v pořadí 499. a 500. závod mistrovství světa superbiků. Sponzorem týmu Ducati je společnost Xerox, jejíž motto pro letošní rok zní "Many People, One Passion, One Team."

Při této příležitosti uspořádala lokální pobočka společnosti Xerox od 19. - 20. 7. akci pro své obchodní partnery a zákazníky, kteří mohli využít zázemí VIP salónku nebo navštívit závodní depo týmu Ducati. V salónku také po oba dva dny probíhala autogramiáda jezdců, kdy se mohl každý z návštěvníků nechat s jezdci vyfotit. Dále byl pro ně připraven stan Ducati a showcase, kde si mohli za pomoci grafika vytisknout své fotografie na tiskárnách Phaser 7760 a Xerox 9800 StylusPro Epson.

"Ducati Xerox Team opět dokázal, že patří ke špičce v závodech silničních motocyklů a dokáže sestavit tým jezdců, kteří obstojí v silné konkurenci," říká Petr Sichrovský, generální ředitel společnosti XEROX CZECH REPUBLIC.

Italská značka Ducati získala díky svým skvělým motocyklům hned několik medailí. V prvním závodě se prosadil Bayliss a jeho kolega Fabrizio, ve druhém konkurence také neměla šanci, když se s tovární dvojicí prosadil jako třetí Ital Biaggi.

Každý den navštívilo tuto akci se společností Xerox přes 150 spokojených klientů a obchodních partnerů, kteří mohli shlédnout i nový vzhled superbiků Xerox.

Článek ze dne 14. srpna 2008 - čtvrtek

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.