logo

Xerox v kvadrantu lídrů řízených tiskových služeb

Společnost Xerox byla zařazena do kvadrantu lídrů ve zprávě Magic Quadrant for Managed Print Services Worldwide vydané společností Gartner.

Magic Quadrant je výzkumný nástroj vyvinutý společností Gartner, která jím vyhodnocuje společnosti na základě úplnosti jejich vize a schopnosti zrealizovat ji.

Gartner zařadil poskytovatele řízených tiskových služeb (Managed Print Services – MPS), kteří naplňují potřeby zákazníků v oblasti kancelářského tisku, včetně vybavení, spotřebního materiálu, služeb a celkové správy tiskového prostředí. Zpráva Magic Quadrant představuje vodítko pro klienty společnosti Gartner, kteří srovnávají dodavatele a řešení tiskových služeb.

Řešení Xerox Office Services nabízí sestavení kompletního přehledu stávajícího vybavení kopírek, tiskáren a dalšího hardwaru bez ohledu na dodavatele a následně vypracuje nastavení tiskového prostředí, které splní potřeby daného pracoviště. Mezi výsledné přínosy patří nižší tiskové náklady, jednodušší správa dokumentů a příležitosti k naplnění zásad udržitelného rozvoje.

"Věříme, že pozice Xeroxu v kvadrantu lídrů ve zprávě Magic Quadrant společnosti Gartner je důkazem našeho neúnavného zaměření na výsledky," řekl Stephen Cronin, prezident, Xerox Global Services. "S naším přístupem Lean Six Sigma, založeným na měřitelných výsledcích, měníme kanceláře na dobře řízená, vysoce produktivní a zabezpečená tisková pracoviště, která příznivě ovlivňují konkurenceschopnost a profitabilitu našich zákazníků."

Kromě zařízení své značky spravuje Xerox v současnosti asi jeden milión konkurenčních zařízení v kancelářích po celém světě.

Další články k tématům - Magic Quadrant - Office Services - Stephen Cronin - Lean Six Sigma

Článek ze dne 14. října 2008 - úterý

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.