logo K2 atmitec s.r.o.

IS K2 4WEB: ERP řešení pro webové prohlížeče

K2 atmitec představuje dvě nové verze Informačního systému K2. Novými funkcemi nabitá verze 3.133 a verze určená pro webové prohlížeče 4WEB. Dále také novinky v oblasti cloud computingu, virtualizace, zálohování či systémové integrace.

Ve dnech 12. - 13.10. 2011 se v kongresovém sálu a přilehlých salóncích hotelu Holiday Inn Brno uskutečnil pravidelný workshop společnosti K2 atmitec - výrobce informačních systémů a dodavatele komplexních ICT řešení.

Nejvýznamnější novinkou letošního K2 workshopu bylo představení nové generace Informačního systému K2 s přívlastkem 4WEB, která je určena pro internetové prohlížeče. Uživatelé Informačního systému K2 tak již nebudou vázáni na svou kancelář či notebook, ale mohou se k důležitým datům dostat z jakéhokoli počítače na světě.

Vše, co k tomu potřebují, je připojení k internetu a libovolný moderní internetový prohlížeč. Přímo na workshopu byla naživo představena první část, a sice CRM řešení. Ostatní části systému budou následovat dle požadavků a potřeb zákazníků.

"Po loňském významném milníku, kterým bylo otevření našeho vlastního Datového centra K2 a s ním svázané představení 4D filozofie, jejímž smyslem je nabízet našim zákazníkům kompletní portfolio ICT služeb, jsem rád, že letošní rok nezůstane ve stínu toho loňského. Nová generace Informačního systému K2 4WEB je milníkem neméně významným, reflektuje současné trendy v IT oblasti a nabízí uživatelům IS K2 maximální komfort a efektivitu při práci", prohlásil k hlavnímu tématu workshopu obchodní ředitel společnosti K2 atmitec Pavel Motan.

Výrazné novinky společnost K2 atmitec připravila také pro aktuální třetí generaci Informačního systému K2. Do nové verze 3.133 byly zapracovány především požadavky stávajících zákazníků získané z celoročních akcí či osobních setkání, přičemž byly dokončeny také některé novinky, na kterých se pracovalo i několik let. Nejvýznamněji se změny dotkly plánování výroby a práce s hlavní knihou, adresami či dokumenty, zcela novými funkcemi pak jsou například zpracování obchodních balíků či tvorba automatických sestav.

Na dopolední konferenční část, která byla společná pro všechny účastníky K2 workshopu, pak odpoledne navázala část workshopová. V tematických salóncích byly návštěvníkům dle zájmu podrobněji a naživo představeny novinky ve výrobních, ekonomických či hardwarových řešeních.

S velkým ohlasem se setkal právě hardwarový salónek, ve kterém byly prezentovány nejmodernější postupy a nástroje v oblasti cloud cumputingu, zálohování či virtualizace. V rámci čtvrtého salónku si pak mohli uživatelé na vlastní kliky vyzkoušet čtvrtou generaci Informačního systému K2 4WEB.

Sedmého K2 workshopu se ve dvou dnech zúčastnilo dvě stě lidí ze stovky společností, pro které bylo připraveno více než dvacet teoretických i praktických přednášek. Mezi vystupujícími byli nejen odborníci z řad společnosti K2 atmitec, ale také z řad jejích obchodních partnerů, kteří mohli ostatním účastníkům předat důležité a zajímavé dojmy přímo z provozu.

"K2 workshop je pro nás i naše zákazníky nejdůležitější událostí celého roku. Právě na něm jsou představeny tolik očekávané novinky, které jsme na základě jejich přání a požadavků celý rok pečlivě připravovali. A jsem velice rád, že z reakcí účastníků K2 je patrné, že jsou s tím, co jsme pro ně letos připravili, nadmíru spokojeni. Dává nám to energii do dalšího roku. Všechno jde snáze, když víte, že jste na té správné cestě", zhodnotil letošní workshop Luděk Vydra, ředitel společnosti K2 atmitec.

Další články k tématům - 4WEB - cloud - computing - CRM - ERP - ICT - IS - virtualizace - workshop - Pavel Motan - Luděk Vydra

Článek K2 atmitec s.r.o. ze dne 20. října 2011 - čtvrtek

Další články od K2 atmitec s.r.o.