logo K2 atmitec s.r.o.

K2 atmitec na Mezinárodním strojírenském veletrhu

Společnost K2 atmitec se v letošním roce úspěšně zúčastnila Mezinárodního strojírenského veletrhu a hojný počet účastníků přivítala u vlastního stánku v pavilonu C.

"Pro účast na veletrhu jsme se rozhodli z důvodu navázání nových partnerských vztahů a prohloubení stávající spolupráce s našimi zákazníky. Jsem proto rád, že se akce vydařila a velká návštěvnost MSV nás mile překvapila", říká Pavel Motan, obchodní ředitel K2 atmitec.

Počet vystavujících firem na MSV meziročně vzrostl o 17 procent na 1873, což je nejlepší výsledek od roku 2008. Firmy přijely ze 32 zemí a podíl zahraničních účastníků poprvé v historii překročil 50 procent. Mimořádná byla účast ze zemí s rychle rostoucí ekonomikou, tzv. skupiny BRIC.

Ve srovnání s loňskem se obsazená výstavní plocha zvýšila o 8 procent a přibližně každá druhá expozice prezentovala technologické inovace, často špičkové světové úrovně. Během prvních čtyř dnů si veletrh prohlédlo 70 tisíc návštěvníků z 50 zemí a celková návštěvnost podle odhadu dosáhne úrovně loňského ročníku.

Mezinárodní strojírenský veletrh stál v čele celého komplexu specializovaných veletrhů strojírenského a technologického zaměření, který zahrnuje Mezinárodní veletrh obráběcích a tvářecích strojů IMT, Mezinárodní slévárenský veletrh FOND-EX, Mezinárodní veletrh svařovací techniky WELDING, Mezinárodní veletrh plastů, pryže a kompozitů PLASTEX a Mezinárodní veletrh technologií pro povrchové úpravy PROFINTECH.

Zvýrazněným tématem byl bienální projekt AUTOMATIZACE - měřicí, řídicí, automatizační a regulační technika a nabídku doplňoval Mezinárodní veletrh bezpečnosti a ochrany zdraví při práci INTERPROTEC.

"Účast na této akci je pro většinu vystavujících firem vizitkou jejich úspěšného působení na českém i zahraničním trhu, známkou inovativního přístupu a neustálého rozvoje. Meziroční nárůst vystavovatelů tak jen dokazuje, že počet těchto firem trvale stoupá, a nás těší, že jsou mezi nimi vidět i naši zákazníci", dodává Pavel Motan.

Další články k tématům - inovace - veletrh - Pavel Motan

Článek K2 atmitec s.r.o. ze dne 21. září 2012 - pátek

Další články od K2 atmitec s.r.o.