logo Microsoft s.r.o.

Microsoft vyhlasil vyherce Microsoft Awards 2013

V Pražském hotelu Holiday Inn proběhlo dne 4.4. 2013 vyhlášení vítězů prestižních cen Microsoft Awards 2013. Do soutěže bylo v rámci 10 kategorií přihlášeno celkem 70 projektů.

Mezi tvůrce nejlepších řešení patří společnosti AutoCont, BoldBrick, CDL SYSTEM, KPCS CZ, NESS Czech, WEBCOM, WBI Systems a ZENTITY spolu s ČSOB.

"Naši partneři opět prokázali svou kompetenci a znalost moderních řešení, ale i inovativní přístup k jejich využití, čímž pomohli svým zákazníkům snížit náklady, zefektivnit firemní procesy, zvýšit produktivitu jejich zaměstnanců či jinak napomoci k úspěchu", říká Roman Cabálek, generální ředitel společnosti Microsoft.

"Velmi mě těší, že investiční návratnost u většiny řešení byla do 1 roku a většina projektů využívá nejnovější verze Microsoft produktů, zejména Microsoft SQL Server 2012, Microsoft Hyper-V Server 2012, Microsoft Dynamics CRM 2011. Zajímavá je i vysoká míra využití veřejného i privátního cloudu v jednotlivých projektech, což potvrzuje trend rostoucího využívání služeb cloud computingu", dodává Roman Cabálek.

Výherci v soutěži byli odměněni prestižním oceněním Microsoft Awards 2013 Winner a Finalist a zviditelněním na partnerských a zákaznických stránkách. Vedle toho vítězové každé kategorie získali možnost účasti na celosvětovém setkání partnerů Microsoft Worldwide Partner Conference 2013 v americkém Houstonu v červenci 2013.

Vedle cesty do USA si ale mohli výherci vybrat odměnu v podobě 25000 Kč určených na školení či certifikace pro produkty Microsoft, na aktivity spojené s Microsoft Partner Network či na propagaci vítězného projektu.

Další články k tématům - certifikace - cloud - CRM - soutěž - SQL - školení - Roman Cabálek

Článek Microsoft s.r.o. ze dne 5. dubna 2013 - pátek

Další články od Microsoft s.r.o.