logo MICROSOFT s.r.o.

České firmy mezi nejlepšími celosvětovými partnery Microsoftu

Česká republika se na vítězné listině celosvětových žebříčků nejlepších partnerů Microsoftu letos objevila hned čtyřikrát. Titul finalistů obdržely společnosti Corinth, Kentico Software a KPCS. Cenu pro nejlepšího českého partnera pak získal Mainstream Technologies.

Celosvětové žebříčky "Partner of the Year" a "Country Partner of the Year" znají své vítěze a finalisty za rok 2014. Microsoft tak ocenil své partnery, kteří za uplynulý rok přinesli svým zákazníkům nejinovativnější řešení.

Vítěze a finalisty Microsoft vybíral ve 44 kategoriích, do kterých se přihlásilo přes 2800 řešení z téměř 120 zemí. Měřítkem úspěchu byla míra závazku vůči zákazníkovi, tržní dopad a originalita využití Microsoft technologií.

Kategorie zahrnují všechny klíčové partnerské aktivity včetně cloudových technologií, aplikací pro Windows 8, Microsoft Office a SharePoint, podpory prodejů, nebo například významných projektů společenské odpovědnosti.

Vítězové a finalisté budou slavnostně vyhlášeni na každoročním celosvětovém setkání partnerů Microsoftu - Partnerské konferenci, která se letos koná 13. - 17.7. 2014 v americkém Washingtonu D.C.

"Čtyři ocenění na tak malou zemi, jakou je Česká republika, jsou velkým úspěchem. Těší mě, že i v tak silné celosvětové konkurenci dokáží české firmy se svými projekty zazářit a dosáhnout na nejvyšší hodnocené příčky. Je to důkaz inovativnosti, kreativity, prozákaznického přístupu a dlouhodobého zájmu o nejnovější trendy mezi českými partnery," říká Martin Tolar, obchodní ředitel pro malé a střední podniky, Microsoft.

"Jsme historicky první firma, které se podařilo uspět v soutěži Microsoftu Partner roku v oblasti vzdělávání dva roky za sebou. Je to krásný dárek k třetímu výročí založení společnosti Corinth," hodnotí úspěch Ondřej Homola, CEO, Corinth.

"Věříme, že naše ucelené řešení pro internetový marketing umožňuje firmám propojit jejich IT oddělení, která tradičně využívají produkty Microsoftu, se světem marketingových pracovníků, jejichž úspěch stále více závisí na technologiích. Letos slavíme deset let na trhu a toto ocenění vnímáme jako potvrzení dlouhodobě úspěšné spolupráce a toho, že zákazníkům pomáháme ještě lépe využít jejich investice do produktů společnosti Microsoft," říká Petr Palas, CEO, Kentico Software.

"V KPCS bylo vždy naším cílem dodávat zákazníkům taková řešení, která snesou i nejpřísnější měřítka kvality. Je nám ctí, že v této celosvětové soutěži bylo jedno z našich řešení oceněno. Tento úspěch je pro nás důkazem, že definice kvality v KPCS snese srovnání i na světové úrovni," říká Jan Kořán, Managing Director, KPCS.

"Ocenění nejlepší český partner považujeme především za ocenění našich zákazníků. Zákazníků, kteří důvěřují a staví svůj úspěch na řešeních založených na technologiích společnosti Microsoft. Zákazníků, kteří věří v naše zkušenosti, inovativní přístup, a vědí, že umíme pozitivně ovlivňovat jejich úspěch," dodává Jan Lávička, Managing Director, Mainstream Technologies.

Článek MICROSOFT s.r.o. ze dne 6. června 2014 - pátek

Další články od MICROSOFT s.r.o.

Otestujte připravenost firmy na GDPR

České firmy mezi nejlepšími celosvětovými partnery Microsoftu