share itpoint.cz

Otestujte novinky od Microsoftu

Techmania Science Center bude v týdnu mezi svátky - ve dnech od 27. do 30.12. 2010 (10:00 - 12:00 hod.) za pomoci veřejnosti testovat ve svých prostorách v Plzni novinky společností Microsoft a J4W pro účely neformálního vzdělávání v rámci svých expozic. Konkrétně půjde o testování nové generace interaktivních her.

Zájemci si budou moci vyzkoušet interaktivní obrazovku s řadou mapových podkladů (např. povrch Země či vizualizace hvězdné oblohy, Worldwide Telescope), kterou je možné jednoduše ovládat pouhým dotykem. K dispozici bude i herní ovladač Kinect pro Xbox 360.

"Naší snahou je představovat veřejnosti nové metody neformálního vzdělávání a rádi bychom věděli, jak budou naši návštěvníci na tyto přístroje reagovat. Proto jsme se rozhodli, že zájemcům z řad veřejnosti umožníme, aby si tyto technologie nové generace u nás vyzkoušeli," říká Tomáš Moravec, tiskový mluvčí Techmania Science Center.

Pokud se přístroje setkají se zájmem veřejnosti a projdou náročnou zátěží, zařadí je Science Center Techmania mezi své stálé interaktivní exponáty a bude je nabízet v rámci svých expozic již za několik týdnů.

Článek Microsoft s.r.o. ze dne 27. prosince 2010 - pondělí, čteno 1629x

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Další články Microsoft s.r.o.

České firmy mezi nejlepšími celosvětovým...