logo

Inovace podnikových systémů - pozvánka na seminář

Asociace za lepší ICT řešení připravila se svými partnery příklady lepších inovací, které jsou již v praxi vyzkoušené a lze je použít i u vás. Seminář se koná ve středu 21. 9. 2016 v Praze.

Přijďte se inspirovat reálnými ICT inovacemi, které zjednodušují a automatizují procesy v prostředí různých informačních systémů používaných v ČR. Pomohou vaší firmě obstát před konkurencí a vytvoří příjemnější a přehlednější pracovní prostředí.

Vhodné nástroje pro správu obsahu zkrátí dobu vyhledávání aktuálních dokumentů a zároveň zabezpečí citlivé firemní informace. Díky automatizaci se urychlí pracovní procesy a omezí se překračování důležitých interních a smluvních termínů.

Přínos informačního systému pro hlavní oblasti podnikání firmy lze zvýšit šikovnými inovacemi. Zároveň se podíváme na oblasti, kde může zvyšování efektivity podnikových systémů přispět k dlouhodobému úspěchu firmy.

Program semináře:

Seminář Inovace podnikových systémů se koná ve středu 21. 9. 2016, od 14:00 do 16:00 hod. v hlavním sále Masarykovy koleje ČVUT Praha. Zúčastnit se můžete osobně i on-line.

Jako třešničku na dortu pro vás máme mobilní telefon, jehož se prodalo 100 milionů kusů a lehké zamyšlení na vývojem kvality čínského HW průmyslu. Tento telefon si nejšťastnější z vás odnese domů.

Článek ze dne 14. září 2016 - středa

Další články od Asociace za lepší ICT řešení, o.p.s.