logo

Jak na snadnou správu firemních dokumentů

Asociace za lepší ICT řešení pořádá 22.5. 2014 na pražském Žofíně seminář zaměřený na firemní správu dokumentů. Hlavním hostem a účastníkem pro panelovou diskuzi je Janne Romppanen - jeden ze zakladatelů finské společnosti M-Files. Registrace je s ohledem na počet míst nezbytná!

"Zastaralé technologie a neproduktivní práce se souborovými systémy ohrožují efektivitu středně velkých firem," uvádí Marek Dědič, ředitel Asociace za lepší ICT řešení. Cílem Asociace je upozorňovat na inovativní řešení, která mohou zásadním způsobem ovlivnit konkurenceschopnost a produktivitu firem a institucí.

Marek Dědič rozvádí: "Éra rigidních souborových složek na síťových disků je u konce. Má řadu principiálních omezení a uživatele nepřiměřeně zatěžuje a zdržuje. Nepodporuje aktuální požadavky na vyhledávání, zabezpečení a archivaci. To s sebou samozřejmě nese velké náklady a jistou neobratnost při práci s obsahem a dokumenty."

"Právě proto jsme rádi, že jako partnera semináře můžeme přivítat jednoho z otců zakladatelů finské společnosti M-Files, Janne Romppanena, v krásném prostředí paláce Žofín. Hlavním tématem dopoledního semináře je snadná správa obsahu (dokumentů)“, doplňuje Jan Sedláček, předseda představenstva Digital Resources a.s.

Program semináře:

Místo konání + poplatek:

Těšíme se na setkání s Vámi na Žofíně a věříme, že se Vám bude líbit nejen kvalitní obsah jednotlivých příspěvků, ale i praktické ukázky a panelová diskuze a v závěru i bohatý raut.

Závěrem proběhne slosování dotazníků, hlavní cenou je tablet Prestigio Multipad.

Další články k tématům - archivace - CRM - ERP - M-Files - seminář - tablet - zdarma - Marek Dědič - Jan Sedláček

Článek ze dne 12. května 2014 - pondělí

Další články od Asociace za lepší ICT řešení, o.p.s.