logo

cpost.cz: Česká pošta má podle WebTop100 nejlepší firemní web roku 2010

Web České pošty se stal celkovým vítězem soutěže WebTop100 o nejlepší firemní webovou prezentaci v roce 2010. V oborových žebříčcích obhájil loňské prvenství mezi dopravci.

Soutěž WebTop100 umožňuje firmám působícím v České republice již devátý rok porovnávat webové prezentace nejen mezi sebou, ale také napříč celým internetem.

V soutěži, které se letos zúčastnilo 211 firemních webů, hodnotila odborná porota jednotlivé firemní weby z pohledu použitelnosti, grafického designu, technického řešení, marketingu a zejména celkového přínosu pro uživatele. Nový web České pošty byl představen veřejnosti před rokem a stále se vyvíjí a aktualizuje.

"Velký důraz klademe na webové on-line aplikace, které uživatelům pomohou zjistit informace bez nutnosti návštěvy pobočky. Ve spolupráci s naším Callcentrem se zabýváme každou připomínkou uživatelů našeho webu a klientů, která by mohla náš web v dalším vývoji posunout a přivést další spokojené návštěvníky," řekl Václav Beníšek z odboru komunikace.

Poděkování patří také partnerům, se kterými Česká pošta při realizaci nového webu spolupracovala. Zejména firmě MEDIA FACTORY a.s., která se podílela na novém designu, a firmě MACRON Software, spol. s r.o., která dodala a implementovala systém, na kterém Česká pošta svůj web provozuje.

Další články k tématům - MARCON - MEDIA FACTORY - pošta - soutěž - vývoj - web - WebTop100 - Václav Beníšek

Článek ze dne 21. října 2010 - čtvrtek

Další články od Česká pošta, s.p.