logo

Kampaň Czech POINT vrcholí

V době, kdy vrcholí informační kampaň České pošty na projekt Czech POINT, strmě vzrůstá zájem našich zákazníků o služby, které na Czech POINTech poskytujeme.

Už více jak 800 našich pošt totiž vystavuje výpisy z rejstříku trestů, katastru nemovitosti, živnostenského a obchodního rejstříku na počkání. Na ostatních poštách můžete o výpisy rovněž požádat vyplněním formuláře (off-line) a my Vám je do 5 dnů doručíme na Vaši adresu.

Máte-li přístup na internet a nechcete chodit na poštu, potom není nic jednoduššího než využít náš E-SHOP. V něm si můžete výpisy s výjimkou výpisu z rejstříku trestů objednat přímo v jednoduchém formuláři přímo z Vašeho počítače a pošta Vám je zašle na dobírku domů nebo do kanceláře.

Pošty s Czech POINTem najdete v přehledné interaktivní mapce na stránkách czechpoint.cz.

Kampaň na podporu služeb CzechPOINTu probíhá v průběhu října a listopadu v médiích s celoplošným dosahem. Reklamní upoutávky jste mohli zaregistrovat např. v televizi (sponzor časomíry na ČT1 a ČT24), kinech, tisku (MF DNES, regionální deníky, týdeníky Reflex, Instinkt a další) i na velkých billboardech.

Letáky informující o možnosti získání ověřených výpisů z rejstříku trestů, katastru nemovitosti, živnostenského a obchodního rejstříku na poštách se službami Czech POINT jste určitě našli také ve Vašich poštovních schránkách.

Bližší informace ke službách Czech POINT, informační brožury i plakáty Vám budou k dispozici i nadále na všech na poštách.

Další články k tématům - Czech - katastr - nemovitosti - POINT - pošty - rejstřík - trestů - výpisy

Článek ze dne 26. listopadu 2008 - středa

Další články od Česká pošta, s.p.