logo

Velikonoční razítko z pošty Kraslice

Až 20 tisíc velikonočních pohlednic orazítkují každoročně pracovnice pošty v Kraslicích příležitostným velikonočním razítkem. Česká pošta připravuje příležitostná razítka na Vánoce, Valentýna a Velikonoce. V Kraslicích se budou velikonoční pohledy razítkovat až do 29.4. 2011.

O příležitostná razítka z Kraslic je velký zájem, a to nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Pracovníci pošty denně orazítkují mezi 10 až 15 kilogramy dopisů. Stává se také, že lidé pošlou v jedné obálce až 30 pohlednic. Razítka mají v Kraslicích k dispozici dvě, protože jedním by nestihli všechny pohlednice orazit.

Na letošním razítku je malované vajíčko a navrhl jej rytec Miloslav Bláha. Velikonoční příležitostná razítka se lidem líbí, každoročně se totiž umisťují na předních příčkách v anketě o nekrásnější příležitostné razítko.

Jak získat velikonoční razítko na své přání

Na přání, které chcete poslat, napište adresu toho, komu je přání určeno, a nalepte poštovní známku. Přání vložte do čisté obálky, kterou také oznámkujete a pošlete na adresu Velikonoční pošta, 35801 Kraslice.

Velikonoční razítkování na poště v Kraslicích bude až do 29.4. 2011.

Další články k tématům - Kraslice - pohlednice - razítko - velikonoce

Článek ze dne 24. března 2011 - čtvrtek

Další články od Česká pošta, s.p.