logo

Datové schránky na Facebooku

Prostřednictvím nové stránky datových schránek na Facebooku mohou uživatelé očekávat pravidelný přísun aktuálních informací a novinek. Je to i kontaktní místo - poradna, kde návštěvníci mohou pokládat otázky týkající se jejich datové schránky.

Oficiální stránky datových schránek se tak stanou centrem nejen pro jejich příznivce, ale hlavně místem, kde budou moci běžní uživatelé navzájem sdílet zkušenosti a získávat tak další tipy, jak si díky datové schránce usnadnit komunikaci.

"Uživatelů datových schránek stále přibývá a vzhledem k tomu, že roste také trend vyhledávání informací přes sociální sítě, je Facebook ideálním prostředkem, jak navázat užší kontakt s jejich uživateli. Pro ně je pak pozitivní nejen to, že na stránkách naleznou užitečné informace, ale také možnost obrátit se s jakýmkoliv dotazem či prosbou o radu na ostatní uživatele. Oni či správce jim pak poskytnou okamžitou odpověď," říká Radek Šindelář, manager pro oblast veřejné správy, Telefónica Czech Republic, ke spuštění oficiálního profilu datových schránek na sociální síti Facebook.

Další články k tématům - Facebook - ISDOC - Radek Šindelář

Článek ze dne 21. července 2011 - čtvrtek

Další články od Česká pošta, s.p.